آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نیم نگاهی به بازار: Chainlink سطح ۱۴ دلار را مجدداً آزمایش می کند!📡

Chainlink سطح دلار را مجدداً آزمایش می کند!📡

نیم نگاهی به بازار: Chainlink سطح ۱۴ دلار را مجدداً آزمایش می کند!📡

به گزارش زوم ارز، قیمت Chainlink اخیراً کاهش یافته و به تازگی سطح ۱۴ دلار را دوباره امتحان کرده است. اگر پشتیبانی در این سطح حفظ شود، اتفاقاتی جالب می‌تواند رخ دهد.

همانطور که تحلیلگر علی در یک پست جدید درباره X اشاره کرده، Chainlink در حال حاضر در یک منطقه تقاضای زنجیره‌ای حیاتی واقع شده است. در تحلیل زنجیره‌ای، محدوده قیمت به عنوان حمایت یا مقاومت اصلی بر اساس تعداد سرمایه‌گذاران یا آدرس‌هایی که سکه‌های خود را در این محدوده خریداری کرده‌اند، تعریف می‌شود.

برای هر دارنده، مبنای هزینه آنها اساسی است، زیرا هر زمان که ارز دیجیتال آنها سطح را دوباره آزمایش می‌کند، وضعیت سود/زیان آنها ممکن است تغییر کند. این باعث می‌شود که هر آزمایش مجدد احتمالاً نشان‌دهنده حرکت مهمی باشد.

در صورتی که دارنده در گذشته زیان داشته باشد ولی قیمت اکنون افزایش یافته و به نقطه تعادل رسیده باشد، احتمالاً به سمت فروش ممکن است متمایل شود. این نگرانی ممکن است به دلیل ترس از از دست دادن سرمایه به زودی باشد، بنابراین تصمیم برای خروج در نقطه سربه‌سر منطقی به نظر می‌رسد.

هنگامی که یک آزمایش مجدد از بالا انجام می‌شود، عکس این وضعیت ممکن است رخ دهد: سرمایه‌گذار ممکن است مایل به خرید بیشتر باشد، با این امید که اگر مبنای هزینه زودتر سودآور باشد، به زودی دوباره درخواست خرید را ثبت کند.

این اقدام‌های یک سرمایه‌گذار به نظر ممکن است برای بازار به نظر ناچیز باشد، اما اگر بسیاری از سرمایه‌گذاران بر مبنای هزینه یکسانی عمل کنند، این امر می‌تواند به واکنش قابل توجهی در زمان آزمایش مجدد قیمت منجر شود.

در حال حاضر، یک نمودار وجود دارد که نشان می‌دهد چگونه Chainlink در اطراف قیمت فعلی از نظر تراکم سرمایه‌گذاران که در داخل آنها خرید کرده‌اند، تغییر می‌کند.

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می‌شود، سطوح Chainlink از ۱۳.۸ تا ۱۴.۲ دلار میزبان هزینه حدود ۱۱۴۷۰ آدرس است که ۲۳.۴۵ میلیون LINK در این محدوده را به دست آورده‌اند.

این محدوده به طور قابل‌توجهی ضخیم‌تر از هر محدوده دیگری است که بلافاصله زیر یا بالاتر از قیمت فعلی دارایی قرار دارد. LINK اخیراً در اطراف این محدوده شناور بوده است، به این معنی که این منطقه پشتیبانی اصلی را مجدداً آزمایش کرده است.

از نمودار، آشکار است که محدوده‌های بالا آن‌قدر سرمایه‌گذار را شامل نمی‌شود، بنابراین از نظر تئوری، حرکت به سمت سطوح بالاتر برای دارایی خیلی سخت نیست.

با این حال، اگر این قسمت پشتیبانی از بین برود و LINK برای مدت طولانی زیر آن بیفتد، مشکل ایجاد می‌شود. اگر این اتفاق بیفتد، این منطقه متراکم به دیوار مقاومتی تبدیل می‌شود و بازیابی ارز دیجیتال در بالای آن را دشوار می‌کند.

Chainlink 14 دلار را مجدداً آزمایش می کند: اگر پشتیبانی حفظ شود در اینجا چه اتفاقی می افتد

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده