آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سقوط ۱۴ درصدی رمز ارز لینک، آیا روند نزولی بیشتری در LINK انتظار است؟

سقوط 14 درصدی رمز ارز لینک، آیا روند نزولی بیشتری در LINK انتظار است؟

سقوط ۱۴ درصدی رمز ارز لینک، آیا روند نزولی بیشتری در LINK انتظار است؟

به گزارش زوم ارز،

  • ۱ قیمت Chainlink در حال حاضر با قیمت ۶.۰۶۹ دلار با افزایش ۰.۶۵ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته با ارزش بازار فعلی ۳.۲۷۶ میلیارد دلار معامله می شود.
  • ۲ شاخص‌های فنی مرحله ادغام LINK را پیشنهاد می‌کنند.
  • ۳ قیمت LINK در محدوده قیمت افقی ۵.۰۰ دلار و ۹.۰۰ دلار در نمودار بازه زمانی روزانه تثبیت شده است.

روند قیمت Chainlink نامشخص است، زیرا نه خرس‌ها و نه گاوها قدرت زیادی روی آن ندارند. سرمایه گذاران باید منتظر نشانه های بیشتری از شاخص های فنی مختلف برای تعیین جهت روند باشند. شمع‌های حجمی افزایش جزئی در رنگ سبز نشان می‌دهند که به این معنی است که قیمت LINK خریداران بیشتری را در منطقه‌ای که تقاضای بیشتری دارد جذب می‌کند.

احساسات سرمایه‌گذاران در مورد قیمت LINK در حال حاضر نامشخص است و ممکن است منفی باقی بماند مگر اینکه خریداران با شتاب قابل توجهی وارد عمل قیمت شوند. با این حال، با توجه به شاخص‌های فنی و عملکرد قیمت، شانس‌ها به نفع گاوها است.

قیمت LINK نیاز دارد تا خریداران را به سمت خط روند بالایی مرحله ادغام در نمودار بازه زمانی روزانه جذب کند. در همین حال، قیمت LINK در تلاش است تا حمایت جمع آوری کند و به میانگین متحرک روزانه ۲۰، ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ روزه برسد. LINK در محدوده قیمت افقی ۵.۰۰ و ۹.۰۰ دلار تثبیت شده است.

قیمت Chainlink چگونه از خاکستر افزایش خواهد یافت؟

منبع: LINK/USD.1D. توسط TradingView
منبع: LINK/USD.1D. توسط TradingView

Chainlink باید خروج خود را از مرحله ادغام در نمودار تایم فریم روزانه ثبت کند. با این وجود، قیمت LINK در یک هفته حدود ۰.۶۸٪ افزایش یافته است اما -۱۴.۹۹٪ در یک ماه کاهش یافته است.

همچنین، قیمت LINK در سه ماه گذشته حدود ۰.۰۳ درصد افزایش یافته و در شش ماه گذشته ۱۱.۹۸- درصد کاهش یافته است. LINK از سال تا به امروز بازدهی کل ۸.۸۳٪ را ارائه کرد. علاوه بر این، داده های بالا مبارزه بین گاوها و خرس ها را در طول سال توصیف می کند.

قیمت Chainlink برای رسیدن به آستانه بالای مرحله تثبیت باید روند بازیابی خود را آغاز کند. با این حال، LINK باید خریداران را جمع کند تا به سمت مرحله بازیابی حرکت کند. در همین حال، قیمت سهم LINK به زیر میانگین متحرک روزانه ۲۰، ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ روزه نزول کرده است و یک تلاقی مرگ در نمودار دیده شده است.

شاخص‌های فنی مرحله یکپارچه‌سازی قیمت LINK را نشان می‌دهند. شاخص قدرت نسبی (RSI) حرکت جانبی LINK را نشان می دهد. RSI در ۴۱ بود و در منطقه اشباع فروش معامله می شود. MACD مرحله ادغام قیمت سهم LINK را نشان می دهد. خط MACD در بالای خط سیگنال صاف است و منتظر هر نوع متقاطع است. سرمایه‌گذاران در LINK باید منتظر هرگونه تغییر جهت در نمودار بازه زمانی روزانه باشند.

 

منبع: thecoinrepublic.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده