آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تیم توسعه Cardano با پروژه‌های Hydra و Mithril به رقابت با رقبای لایه یک می‌پردازد!😯

Cardano’s Hydra تغییراتی را در API ایجاد می کند - در حال افزایش به ارتفاعات جدید

تیم توسعه Cardano با پروژه‌های Hydra و Mithril به رقابت با رقبای لایه یک می‌پردازد!

به گزارش زوم ارز، تیم توسعه Cardano، که تحت رهبری چارلز هاسکینسون، یکی از بنیانگذاران آن است، پروژه‌های Hydra و Mithril را توسعه داده است به منظور رقابت موثر با سایر زنجیره‌های لایه یک مانند اتریوم و سولانا.

توسعه قابل توجه شبکه Cardano به رشد تصاعدی ارزش قفل شده  آن کمک کرده است و با وجود اصلاحات مداوم در بازار، چشم‌انداز صعودی ADA اجتناب ناپذیرتر است.

شبکه Cardano  یک بلاکچین لایه یک اثبات سهام   است که با زمان آزمایش شده و دارای بیش از ۳۴۲ میلیون دلار ارزش قفل شده  است. این شبکه به تدریج در حال بهبود فناوری اساسی خود است و توسعه دهندگان و سرمایه‌گذاران بیشتری را در اکوسیستم وب ۳ خود جذب می‌کند.

علاوه بر این، شبکه Cardano به عنوان رقیب اصلی اتریوم با نقدینگی عمیق، که توسط سرمایه‌های معتبر ارز دیجیتال پشتیبانی می‌شود، به شدت شناخته شده است. همچنین، شبکه Cardano با ارائه مقیاس‌پذیری بالا و امنیت قوی، توکن‌سازی دارایی‌های دنیای واقعی (RWA) را ممکن می‌سازد.

همچنین، تیم توسعه اصلی Cardano قول داده است چندین پروژه مهم را ارائه دهد که هدف آنها بهبود مقیاس‌پذیری و قابلیت استفاده شبکه Cardano برای صنعت وب ۳ است. این اقدامات باعث افزایش رقابت‌پذیری شبکه می‌شود.

به‌روزرسانی‌ها در مورد پیشرفت‌های راه‌حل مقیاس‌بندی Cardano

در چند ماه گذشته، شبکه Cardano تلاش کرده است تا زیرساخت لازم برای لایه دو را فراهم کند و از راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری قبل از ورود به چرخه گاوی کلان بعدی بهره‌برداری کند. چارلز هاسکینسون، یکی از بنیانگذاران Cardano، اعلام کرده است که تیم توسعه اصلی در حال اضافه کردن پشتیبانی BLS به Plutus V3 است و همچنین در حال کار بر روی پروژه‌های مقیاس بندی Hydra و Mithril است. این اقدامات به منظور تضمین رقابت‌پذیری در آینده برنامه‌های غیرمتمرکز مبتنی بر ADA   است.

هاسکینسون تیم توسعه اصلی Cardano را به خاطر کمک به شبکه در ارائه الزامات تجاری و فنی غنی تحسین کرده است. همچنین، شبکه Cardano در حال رقابت با سایر بلاکچین‌های سطح بالا مانند اتریوم، BSC، Tron و Solana در بازار جهانی است.

اهمیت و ارزش L2 در حال حاضر بیشتر از هر زمان دیگری است. اما بیتکوین نمی‌تواند به میزان کافی تغییر کند تا از نیازهای یک محیط L2 پشتیبانی کند. این موضوع هم برای اتریوم و هم برای Cardano صادق است.

در به‌روزرسانی هفتگی توسعه Cardano در تاریخ ۲ فوریه، تیم Hydra تغییراتی در شبکه اصلی اعمال کرد. این تغییرات شامل تغییر قطعی API با هدف حذف رمزگذاری JSON تراکنش‌ها، تکمیل منطق خارج از زنجیره برای کاهش تعهدات افزایشی و معرفی باطن اکسپلورر Hydra بود. به‌طور مشابه، تیم Mithril نیز تغییراتی اعمال کرده است، از جمله نوع داده جدید برای تأیید تراکنش‌های Cardano در شبکه‌های Mithril.

اقدام قیمت ADA

قیمت کاردانو   از ابتدای ژانویه ۲۰۲۳ در مسیر بهبود تدریجی قرار گرفته است و در حال حاضر در تلاش است تا وارد فاز دوم رالی اولیه گاو نر شود. پس از رسیدن به یک سطح مقاومت قابل توجه در حدود ۶۹ سنت، که معادل میانگین متحرک هفتگی ۲۰۰ (MA) است، قیمت ADA در مرحله اصلاح به دام افتاده است.

در بازه زمانی هفتگی، قیمت ADA یک سطح پشتیبانی قوی در حدود ۱.۶۱۸ Auto Fib Extension را پیدا کرده است. بازگشت موفقیت آمیز از این سطح پشتیبانی، قادر به رسیدن قیمت ADA به سطح ۸۰ سنت در ماه‌های آینده است، که با ۳.۶۱۸ Auto Fib Extension نیز مطابقت دارد.

علاوه بر این، بر اساس اصل موج الیوت در بازه زمانی هفتگی، قیمت ADA پس از تکمیل موج ۱ و موج ۲، افزایش قابل توجهی داشته است و همچنان فضایی برای موج سه، یک تصحیح و موج پنج باقی می‌ماند. در هفته گذشته، قیمت ADA حدود ۲.۶ درصد افزایش یافت و در معاملات قرار گرفت.


منبع: crypto-news-flash.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده