آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Cardano’s ADA مثل سال های قبل به ۰.۷۵ دلار می رسد!💥

Cardano's ADA مثل سال های قبل به 0.75 دلار می رسد!

Cardano’s ADA مثل سال های قبل به ۰.۷۵ دلار می رسد!💥

به گزارش زوم ارز، با افزایش قیمت ADA Cardano بیش از ۴۹ درصد در ۳۰ روز گذشته، یک تحلیلگر مطرح ارزهای دیجیتال توجه به تشابه روند فعلی با سال‌های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ بدون افت ناشی از COVID-19 داشته و اظهار کرده است که این روند “آینه ای ترسناک” از آن دوره است. اگر این الگو تکرار شود، قیمت ADA ممکن است در اوایل دسامبر از مقاومت ۰.۴۵ دلاری عبور کرده و تا پایان ماه به ۰.۷۵ دلار افزایش یابد.

افزایش قیمت فعلی Cardano باعث شده است که ۳۸٪ از دارندگان ADA سود سرمایه‌گذاری خود را تجربه کنند، و این افزایش به دلیل پذیرش رو به رشد آن در زمینه مالی غیرمتمرکز (DeFi) رخ داده است. داده‌های DeFiLlama نشان می‌دهد که ارزش کل قفل شده (TVL) در پروتکل‌های DeFi Cardano از ۲۰۰ میلیون ADA در ابتدای سال به بیش از ۷۰۰ میلیون توکن افزایش یافته است، که این مقدار به دلار تبدیل شده و از ۵۰ میلیون دلار به ۲۶۷ میلیون دلار رسیده است.

علاوه بر این، Cardano نقطه اول خود را در فعالیت‌های توسعه ارزهای دیجیتال حفظ کرده و در حوزه بلاک‌چین با Polkadot ($DOT) و Kusama ($KSM) رقابت کرده است.

تحلیل‌گران ارزهای دیجیتال به افتخار بر پلتفرم قراردادهای هوشمند Cardano نگاه خوبی دارند و پیش‌بینی‌های قیمت نشان می‌دهد که در سال ۲۰۲۴ به حدود ۱۰ دلار می‌رسد. برخی تحلیل‌گران حتی افزایش قیمت را به ۳۰ دلار یا حتی بیشتر پیش‌بینی می‌کنند، با توجه به تورم جهانی که به عنوان کاتالیزور موثری برای بازار ارزهای دیجیتال تلقی می‌شود.

در این زمینه، سرمایه‌گذاران نهادی نیز علاقه‌مند به Cardano هستند و طبق گزارش CoinShares Digital Asset Fund Flows، محصولات سرمایه‌گذاری مبتنی بر Cardano در هفته گذشته بیش از ۸۰۰,۰۰۰ دلار سرمایه جذب کرده‌اند، که سرمایه‌گذاری کل سال را به ۸ میلیون دلار می‌رساند.


منبع: cryptoglobe.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده