لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

هاسکینسون می گوید کاردانو به بزرگترین ارز دیجیتال جهان تبدیل خواهد شد

هاسکینسون می گوید کاردانو به بزرگترین ارز دیجیتال جهان تبدیل خواهد شد

هاسکینسون می گوید کاردانو به بزرگترین ارز دیجیتال جهان تبدیل خواهد شد

به گزارش زوم ارز، در یک سخنرانی اصلی در کنفرانس Rare Evo، چارلز هاسکینسون، مدیر عامل IOG، پیش بینی جسورانه ای کرد که Cardano (ADA) از بیت کوین و اتریوم پیشی خواهد گرفت و به بزرگترین ارز دیجیتال جهان تبدیل خواهد شد.

در حال حاضر، کاردانو هشتمین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش بازار تقریباً ۹.۱۶ میلیارد دلار است که بسیار پس از بیت کوین ۵۰۶ میلیارد دلار و اتریوم ۱۹۸ میلیارد دلار است.

یکی از سنگ بنای استدلال او تعهد کاردانو به حاکمیت زنجیره ای است، شکلی غیرمتمرکز از تصمیم گیری که مستقیماً جامعه را درگیر می کند.

“بنابراین، این چالش ما است، و به همین دلیل است که من فکر می‌کنم که کاردانو احتمالاً به بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان تبدیل خواهد شد. من فکر می‌کنم که قرار است چیزی فراتر از یک ارز دیجیتال باشد. من فکر می‌کنم که تبدیل خواهد شد. هاسکینسون گفت که ستون فقرات یک ملت دیجیتال جدید، یک جامعه جدید – مکانی که در نهایت می‌توانیم دوباره به یکدیگر اعتماد کنیم، جایی که از «شرور نباش» به «نباید بد» حرکت کنیم.

او انتقادات خود را متوجه مدل های حکمرانی رهبران بازار بیت کوین و اتریوم کرد. او اشاره کرد که طراحی ثابت بیت کوین – بدون تغییر نسبت به پیدایش آن در ۱۳ سال پیش – می تواند در دراز مدت پاشنه آشیل آن باشد. رهبری اتریوم حکمرانی بر روی زنجیره را غیرقابل دستیابی رد کرد، اما هاسکینسون استدلال کرد که با بالغ شدن پلتفرم‌های رمزنگاری و جمع‌آوری کاربران در حد صدها میلیون، عدم استفاده از نوعی حاکمیت زنجیره‌ای می‌تواند به یک تعهد تبدیل شود.

بنیانگذار کاردانو همچنین با نگرانی‌های مربوط به حاکمیت غیرمتمرکز که برخی آن را مخل سیستم‌های مستقر می‌دانند، مقابله کرد.

اما برای هاسکینسون، این شکل از حکومت می‌تواند ابزاری برای مشارکت و اعتماد مجدد جامعه باشد.

او ایمان خود را به پتانسیل انسانی ابراز کرد و اظهار داشت که “همیشه به بهترین ها در مردم اعتقاد داشته است” و حکومت غیرمتمرکز را راهی برای بازگرداندن این اعتماد می داند.

دستیابی به عنوان “بزرگترین ارز رمزنگاری شده جهان” مستلزم آن است که کاردانو نه تنها پایگاه کاربران خود را به طور قابل توجهی افزایش دهد، بلکه در شبکه پیچیده ای از چالش های نظارتی و فنی نیز پیمایش کند.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، هاسکینسون اخیراً این موضوع را رد کرده است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به دنبال کاردانو بوده است، علیرغم این واقعیت که ADA در بین اوراق بهادار ثبت نشده در شکایت علیه Binance و Coinbase فهرست شده است.


منبع: u.today

شیما شاکری
شیما شاکری
من شیما شاکری هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده