آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Cardano Spot و Minswap Labs برای ارتقای استیبل کوین ها همکاری می کنند

Cardano Spot و Minswap Labs برای ارتقای استیبل کوین ها همکاری می کنند

Cardano Spot و Minswap Labs برای ارتقای استیبل کوین ها همکاری می کنند

به گزارش زوم ارز، هدف یک همکاری جدید تقویت پذیرش و توسعه استیبل کوین در بلاک چین کاردانو است. Cardano Spot، یک شبکه رسانه ای پیشرو در وب ۳، با Minswap Labs همکاری کرده است تا کاربران را در مورد اکوسیستم استیبل کوین در حال گسترش آموزش دهد.

Cardano Spot بینش های قابل اعتمادی را در مورد پروژه های بومی Cardano مانند Minswap، پروتکل پیشرو مالی غیرمتمرکز (DeFi) در شبکه ارائه می دهد. این کمپین مشترک بر افزایش آگاهی از پیشنهادات استیبل کوین نوآورانه و مزایای آن تمرکز خواهد کرد.

Minswap Labs از طریق کمک مالی Catalyst برای پیشنهاد StableSwap خود برای ایجاد یک بازارساز خودکار برای تجارت یکپارچه استیبل کوین، بودجه دریافت کرد. Minswap و Cardano Spot با همکاری یکدیگر می‌خواهند اهمیت استیبل کوین‌ها و صرافی‌های غیرمتمرکز مانند StableSwap را برجسته کنند.

هدف شرکا سازماندهی رویدادها و ایجاد محتوایی است که به جامعه کاردانو دانش حیاتی در مورد دسترسی به ابزارهای استیبل کوین می دهد. آنها امیدوارند با پروژه های استیبل کوین همکاری کنند تا پیشرفت هایی را که اکوسیستم را شکل می دهند، کشف کنند.

Cardano Spot همچنین گزارشی عمیق از تاریخچه Minswap، معیارهای عملکرد و نقشه راه رشد برنامه‌ریزی می‌کند. این اطلاعات، کاربران را در مورد تکامل پروتکل به‌روز نگه می‌دارد.

Minswap در حال ساخت یک استیبل کوین بومی، StableSwap است که برای تجارت کارآمد در غیاب واسطه‌ها طراحی شده است. با همکاری، تیم ها می خواهند مزایایی را که پلتفرم های استیبل کوین غیرمتمرکز به کاربران ارائه می دهند، منتقل کنند.

این کمپین مشترک در حالی برگزار می‌شود که کاردانو برای تطبیق با قابلیت‌های DeFi شبکه‌های رقیب قبل از تثبیت تسلط بر بازار رقابت می‌کند. ابزارهای استیبل کوین قوی برای تعامل با امور مالی غیرمتمرکز بسیار مهم هستند.

با پیوستن به نیروها، Cardano Spot و Minswap Labs امیدوارند ادغام استیبل کوین را تسریع کنند. هدف همکاری آنها آماده کردن جامعه برای محصولات ورودی است که موارد استفاده پیشرفته را شکل می دهند.


منبع: thenewscrypto.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده