آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

جهش قابل توجه در کیف پول‌های جدید کاردانو🧐

جهش قابل توجه در کیف پول‌های جدید کاردانو🧐

جهش قابل توجه در کیف پول‌های جدید کاردانو

به گزارش زوم ارز، در چند روز اخیر، تعداد کیف پول های جدید ADA در شبکه Cardano به طور چشمگیری افزایش یافته است. از ۲۲ فوریه با ۱۷۰۶ کیف پول، تا ۲۴ فوریه به ۳۲۱۹ کیف پول افزایش یافته است. این افزایش نشانگر رشد و علاقه بسیاری از افراد به این شبکه است.

این رشد همزمان با افزایش ۱.۶ درصدی قیمت ADA در مقابل دلار و ۱.۴ درصدی در مقابل بیت‌کوین است که قیمت آن به ۰.۵۸۶۱ دلار رسیده است. بازه قیمتی ADA در حال حاضر بین ۰.۵۸۱ تا ۰.۵۹۹۶ دلار قرار دارد.

افزایش تعداد کیف پول ها نشان دهنده رشد اعتماد و علاقه به پتانسیل Cardano می‌باشد. این روند نشان می‌دهد که افراد بیشتری به این شبکه به عنوان یک پلتفرم قابل اعتماد و مورد توجه برای انجام تراکنش ها و استفاده از امکانات آن نگاه می‌کنند.

رشد مستمر

افزایش اخیر تعداد کیف پول‌های جدید ADA امیدوارکننده است، اما مهم است که این رشد را در چارچوب روندهای گسترده‌تر شبکه کاردانو در نظر بگیریم.

باید توجه داشت که تعداد کیف پول‌های جدید تولید شده روزانه هنوز کمتر از اوج ثبت شده در تاریخ ۲ فوریه است، زمانی که شبکه توانست ۵۴۱۴ کیف پول جدید را در یک روز به ثبت برساند.

با این حال، تعداد کل کیف پول‌های کاردانو در حال نزدیک شدن به ۴.۶ میلیون است و تعداد کیف‌های تفویض شده (کسانی که در مکانیسم اجماع اثبات سهام شبکه شرکت می‌کنند) از ۱.۳ میلیون فراتر می‌رود. این رشد پیوسته نشانگر یک پایه قوی و در حال گسترش برای اکوسیستم کاردانو است، حتی در شرایطی که با نوسانات پویایی بازار مواجه است.

احساسات سرمایه گذار و توزیع کیف پول

براساس داده‌های ارائه شده توسط IntoTheBlock، در ۳۰ روز گذشته، کیف پول‌هایی که دارای مقداری بین ۰ تا ۱۰ ADA هستند، با یک افزایش ۱.۰۶ درصدی روبرو بوده‌اند. این نشانگر رشد سرمایه‌گذاران کوچک و ورودی تازه به اکوسیستم کاردانو است.

به طرف مقابل، کیف پول‌هایی که دارایی‌های بین ۱۰ تا ۱۰۰۰ ADA را نگهداری می‌کنند، در کلیت خود با کاهش مواجه شده‌اند، به طوری که کیف پول‌های دارای ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ ADA با یک کاهش ۰.۵۴ درصدی روبرو بودند.

لازم به ذکر است که سرمایه‌گذاران بزرگتر، به خصوص کسانی که بین ۱ میلیون تا ۱۰ میلیون ADA دارند، با یک افزایش ۱.۰۱ درصدی روبرو بودند و حتی رشد قابل توجه‌تری در براکت ۱۰ تا ۱۰۰ میلیون ADA مشاهده شد که یک افزایش ۲.۱۴ درصدی داشت. این داده‌ها نشان‌دهنده وجود یک پایگاه سرمایه‌گذاری تنوع‌پذیر است، با حضور سرمایه‌گذاران کوچک و بزرگ که در پاسخ به تغییرات بازار، استراتژی سرمایه‌گذاری خود را تنظیم می‌کنند.


منبع: u امروز

 

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده