آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با توجه به علاقه سرمایه‌گذاران به رکودهای اخیر؛ آیا قیمت کاردانو به ۱ دلار خواهد رسید؟

با توجه به علاقه سرمایه‌گذاران به رکودهای اخیر؛ آیا قیمت کاردانو به ۱ دلار خواهد رسید؟

به گزارش زوم ارز، کاردانو با وجود روند نزولی متناوب در نمودار هفتگی خود، انعطاف پذیری و رشد قابل توجهی در عملکرد قیمت خود در ماه گذشته نشان داده است. با این حال، در حال حاضر قیمت کاردانو ۰.۷۰۷۳ دلار است که یک کاهش جزئی ۲.۵۶٪ را نمایش می‌دهد. با این وجود، سرمایه‌گذاران به خوش‌بینی به افزایش بالقوه قیمت در آینده نگریسته‌اند.

ارزش بازار کاردانو در حال حاضر به ۲۴.۹۲ میلیارد دلار می‌رسد و موقعیت قوی آن را در میان ده دارایی دیجیتال برتر تثبیت می‌کند. حجم معاملات ADA در ۲۴ ساعت گذشته با یک کاهش چشمگیر ۴۸ درصدی همراه بود و پس از یک اصلاح جزئی در بازار به ۸۴۲ میلیارد دلار رسید.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نوسانات بازار ناوبری

از ابتدای ماه مارس، Cardano با افزایش تقریبا ۲۰ درصدی ارزش خود، افزایش قابل توجهی را تجربه کرده است. با این حال، به نظر می رسد که این جنبش در یک روند نزولی قرار دارد و مبارزات قابل مشاهده برای شکستن سطح مقاومت بحرانی در ۰.۷۶ دلار است.

تحلیل قیمت کاردانو
تحلیل قیمت کاردانو

طی هفته گذشته، مسیر قیمت ADA تغییرپذیری را نشان می‌دهد و بین ۰.۶۰ تا ۰.۸۰ دلار در نوسان بوده که نشان‌دهنده یک روند جانبی است.

Cardano خود را در میان اصلاحات بازار می بیند و ارزش آن کمی بالاتر از ۰.۷۰ دلار است زیرا قیمت دارایی های دیجیتال کاهش می یابد. با این حال، این رکود ممکن است یک فرصت برای

سرمایه گذاران هوشمند که به رشد زمانی ممکن توجه دارند، در حال حاضر، به نظر می رسد که بازار ADA درگیر یک رقابت بین دارندگان سود و کسانی که با ضرر دست و پنجه نرم می کنند، گیرفتار شده است که ممکن است منجر به یک دوره رکودی در قیمت گردد.

کاردانو شاهد یک افزایش چشمگیر به حجم معاملات مشتقات بوده است که در ۲۴ ساعت گذشته به مقدار ۷۸ درصد افزایش یافته است. این افزایش، همانطور که توسط CoinGlass گزارش شده است، نشان دهنده یک تغییر مهم در پویایی بازار است که اعتماد و علاقه به اکوسیستم کاردانو را افزایش داده است.

تحلیل قیمت کاردانو: چشم انداز آینده در میان تغییرات بازار
در صورت عبور گاوها با موفقیت از سد مقاومتی ۰.۷۰ دلاری در قیمت کاردانو، حرکت صعودی دوباره پیش بینی می شود. این حرکت به سمت آزمایش مقاومت مهم در ۱ دلار می تواند ارز دیجیتال را سوق دهد.

از منظر نزولی، اگر قدرت بازار کاهش یابد، ارزش ADA ممکن است تزلزل کند و به سطح حمایت حدود ۰.۸ دلار کاهش یابد. ادامه فشار نزولی ممکن است منجر به یک رکود شدیدتر شود و به سطح حمایت پایین تر نزدیک به ۰.۷۵ دلار در آینده منجر شود.

واگری متوسط متحرک همراه  به روند مثبت اشاره می کند. MACD و خطوط سیگنال بالاتر از خط پایه قرار گرفته اند و قوت سیگنال را در حرکت صعودی نشان می دهد. به طور مشابه، نمایانگر جریان پول Chaikin  یک روند مثبت در ۰.۱۵ را نشان می دهد که نشان دهنده حالت صعودی است.”

شاخص عملکرد عالی (AO) که از رنگ سبز به قرمز تبدیل می‌شود، انتقال از روند صعودی به نزولی را نشان می‌دهد. شاخص نسبت قدرت  در حال حاضر برابر با ۵۱.۴۷ است که نشان می‌دهد ADA نه خیلی خریداری شده است و نه بسیار فروشی.

منبع: coingape.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید