آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

قیمت NFT کاردانو افزایش یافت و از اتریوم پیشی گرفت

قیمت NFT کاردانو افزایش یافت و از اتریوم پیشی گرفت

قیمت NFT کاردانو افزایش یافت و از اتریوم پیشی گرفت

به گزارش زوم ارز، بازار توکن های غیرقابل تعویض (NFT) شاهد تغییر قابل توجهی است، به طوری که شاخص قیمت کف NFT Cardano در حال حاضر بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط Stocktwits NFT ها ۲۲ درصد بالاتر از اتریوم است. p>

این مقایسه، بر اساس نمودارهای ۷ روزه، نشان دهنده علاقه فزاینده به Cardano به عنوان پلتفرمی برای معاملات NFT است، اگرچه اتریوم از لحاظ تاریخی در این حوزه غالب بوده است. .

با این حال، علیرغم رشد چشمگیر قیمت کف NFT کاردانو، همچنان از نظر حجم کل معاملات عقب است. طبق داده‌های اخیر CryptoSlam، اتریوم با حجم کل معاملات ۱۳,۲۷۹,۱۶۲ دلار و ۱۱,۱۹۷ خریدار همچنان بر بازار تسلط دارد.

در مقابل، کاردانو با حجم معاملات ۱۸۰۶۳۷ دلار در رتبه نهم قرار دارد، اگرچه ۱۵۵۵ خریدار قابل توجه دارد. این اختلاف به این ایده اشاره می کند که اتریوم همچنان محبوب ترین پلتفرم از نظر حجم معاملات محض است در حالی که NFT های Cardano منفرد در حال افزایش ارزش هستند.

Solana و Polygon به ترتیب با ۱,۶۰۱,۳۱۳ و ۱,۲۳۵,۳۱۸ دلار فروش اولیه در جایگاه های دوم و سوم قرار دارند.

توئیت Stocktwits NFTs بیشتر این سوال را مطرح می کند که “پروژه های Wen به Cardano مهاجرت می کنند؟” اشاره ای به مهاجرت احتمالی پروژه ها از پلتفرم های دیگر به کاردانو در آینده.

چنین مهاجرت هایی می تواند نتیجه افزایش قیمت NFT Cardano و مزایای بالقوه ای باشد که به عنوان یک پلت فرم NFT ارائه می دهد. با این حال، ضروری است که با خوش بینی محتاطانه به این تغییر نزدیک شویم. Cardano در بخش NFT امیدوار کننده است، اما جایگاه تثبیت شده اتریوم، با پشتوانه حجم معاملات بالاتر و پایگاه های کاربر بزرگتر، به این معنی است که همچنان یک بازیگر مهم در بازار باقی می ماند.


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده