لایت فارکس

کاردانو نسخه جدید Hydra را معرفی می کند

کاردانو نسخه جدید Hydra را معرفی می کند

به گزارش زوم ارز، طبق یک به روز رسانی که توسط توسعه دهنده Cardano سباستین ناگل در X (توئیتر سابق) به اشتراک گذاشته شده است. آخرین ارتقاء برای Cardano Hydra، راه حل برجسته پروتکل لایه ۲ مقیاس بندی است. نرم افزار Cardano Hydra v0.12.0 اوایل این هفته منتشر شد. ناگل جزئیات یادداشت های انتشار خود را همراه با خلاصه ای در توییتر به اشتراک گذاشت.

Cardano Hydra v0.12.0 اکنون به صورت زنده ارتقا دهید

بر اساس خلاصه Nagel، ارتقاء مورد انتظار به خوبی با کلاینت Cardano Node v8.1.2 و همچنین پروتکل Mithril که به تازگی راه اندازی شده است که توسط Input Output Global (IOG) توسعه یافته است، سازگار است.

Cardano Hydra نسخه ۰.۱۲.۰ ابتدا در ۳۰ ژوئیه روی شبکه اصلی منتشر شد. این طراحی شده است تا فرآیندهای مرتبط با همگام‌سازی گره‌ها در Cardano را متحول کند و آنها را برای توسعه‌دهندگان سازگارتر کند.

این نسخه جدید همچنین قابلیت‌های بیشتری را به Cardano Hydra می‌آورد که مربوط به رابط‌های برنامه‌نویسی کاربردی (API) است. راه حل مقیاس بندی لایه ۲ شروع به کار با نقاط پایانی API جدید می کند و توسعه دهندگان و محققان Web3.0 را در دسترس تر می کند.

علاوه بر این ویژگی‌ها، ارتقاء Hydra با برخی بهینه‌سازی‌های کد برای افزایش عملکرد و امنیت زنجیره‌ای Hydra ارائه شد. با این قابلیت‌های سریع و ایمن‌تر، Hydra باید به چندین نقطه عطف جدید دست یابد.

انتظار می‌رود جزئیات بیشتری از انتشار آن توسط مشارکت‌کنندگان در کنوانسیون آینده ارزهای دیجیتال Rare Evo 2023، که در دنور، کلرادو بین ۲۴ و ۲۶ آگوست برگزار می‌شود، به اشتراک گذاشته شود. Hydra در ابتدا ارتقا را به نسخه ۰.۱۱.۰ انجام داده بود که با افزودن پشتیبانی تراکنش های زمان بندی شده، دفتر کل Layer-2 را کاملاً به Cardano Layer-1 یکسان کرد.

ارتقای Cardano و تاثیر آن بر قیمت ADA

در همین حال، آخرین ارتقاء نسخه ۰.۱۲.۰ ممکن است مانند هر ارتقای دیگری بر قیمت ADA تأثیر مثبت بگذارد. درست پس از اینکه کاردانو Aiken را راه‌اندازی کرد، زبان برنامه‌نویسی و کیت ابزار برای ساده‌سازی توسعه قراردادهای هوشمند در بلاک چین کاردانو شروع به کار کرد، قیمت قیمت ADA ۶ درصد افزایش یافت.

در ۲۴ ساعت گذشته که در زمان انتشار ارتقاء است، قیمت ADA 1.51٪ افزایش یافته است و اکنون با ۰.۲۶۸۱ دلار معامله می شود. گاوهای کاردانو ممکن است از این قابلیت استفاده پیشرفته برای جمع کردن روی سکه استفاده کنند و به ترسیم بهبودی بسیار مورد نیاز پس از شکست بازار این هفته کمک کنند.


منبع: coingape.com

شیما شاکری
شیما شاکری
من شیما شاکری هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده