لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

رمز ارز کاردانو، شبکه آزمایشی Catalyst را برای عموم مردم عرضه کرده است.

کاردانو، شبکه آزمایشی Catalyst را برای عموم مردم عرضه کرده است.

 رمز ارز کاردانو، شبکه آزمایشی Catalyst را برای عموم مردم عرضه کرده است.

به گزارش زوم ارز، پروتکل بلاک چین کاردانو حرکت مهم دیگری را انجام داده است زیرا شبکه آزمایشی Catalyst را برای عموم مردم عرضه کرده است.

ماهیت شبکه آزمایشی کاتالیست پروژه

راه‌اندازی بلاک چین پشت این نوآوری، Input Output Hong Kong (IOHK) اوایل امروز در پلتفرم X افشاگری کرد و گفت که عموم مردم اکنون می‌توانند کد Catalyst را دانلود کرده و فعالانه در آزمایش ویژگی‌های جدید در کنار IOG شرکت کنند. تیم توسعه کاتالیست.

Cardano’s Project Catalyst یک ایدئولوژی انقلابی است که به دنبال ایجاد ارتباط بین سرمایه گذاران با پروتکل های نوآورانه در اکوسیستم به شیوه ای غیرمتمرکز است. Project Catalyst که در هسته خود با قراردادهای هوشمند پشتیبانی می‌شود، توسط Cardano Treasury رهبری می‌شود و به عنوان یک موتور محرک برای کمک به گسترش شبکه بلاک چین اثبات سهام (PoS) به نمایش گذاشته می‌شود.

Cardano یک برنامه رشد عظیم را در چندین عنصر به طور همزمان هدایت می کند. در حالی که تعدادی از نوآوری‌های آن قبلاً به عموم مردم راه یافته است، زمان راه‌اندازی شبکه اصلی Project Catalyst به گونه‌ای است که اکثر برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) در بلاک چین آماده عرضه به بازار هستند.

از آنجایی که Project Catalyst اکنون در شبکه آزمایشی فعال است، تمام آزمایش‌هایی را که برای کمک به بهبود ارائه و عملکردهای آن در سراسر صفحه نیاز دارد، دریافت خواهد کرد.

مقاله های عطف بیشتری در حال انجام است

به شیوه مشخص خود، Cardano گزارش توسعه هفتگی خود را نیز منتشر کرده است، که نشان می دهد تعدادی از نوآوری های دیگر آن ارتقاء قابل توجهی را در سراسر صفحه ثبت کرده اند. یکی از قابل توجه ترین آنها نسخه جدید راه حل پوسته پوسته شدن Hydra Head است که در طول هفته راه اندازی شد.

به‌روزرسانی دارای برچسب نسخه ۰.۱۲.۰ است، به‌روزرسانی مهمی که از Cardano node نسخه ۸.۱.۲ پشتیبانی می‌کند. علاوه بر Hydra، یک تغییر ظاهری برای کیف پول سبک Lace انجام شد که اکنون برای نشان دادن سازگاری اولیه با دستگاه‌های Trezor Model T طراحی شده است.


منبع: u.today

شیما شاکری
شیما شاکری
من شیما شاکری هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده