آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

افزایش نماینده‌ای توکن FREN بر پایه کاردانو، با یک رشد ۴۴% در یک روز

1709115403-1786874dfd0431bc08d112832ff196d6710f5680.png

افزایش نماینده‌ای توکن FREN بر پایه کاردانو، با یک رشد ۴۴% در یک روز

به گزارش زوم ارز، پروژه ADA Peepos، مبتنی بر الگوهای رفتاری در Cardano، با شروع جنون بازار، در یک روز بیش از ۴۴٪ رشد کرده است.

با توجه به تغییرات در بازار ارز دیجیتال، سرمایه‌گذاران به تدریج توجه خود را به دارایی‌های بالقوه صعودی، از جمله پروژه‌های مبتنی بر میم، جلب می‌کنند. توکن FREN، که بر پایه کاردانو است، از این افزایش سود برده و در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۴۴٪ ارزش خود را افزایش داده است.

ADA Peepos به عنوان نمادی میمی از قورباغه سبز، که در طول سال‌ها به یک نماد فرهنگ اینترنتی تبدیل شده است، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

جامعه از طریق استفاده از میم‌های قورباغه سبز رشد می‌کند و یکدیگر را به عنوان FRENship برچسب‌گذاری می‌کنند. هدف آنها جذب کاربران جدید به FRENship است تا ارزش ارز دیجیتال را افزایش دهند.

تلاش‌های اخیر، به ویژه در ۲۴ ساعت گذشته، نتیجه‌بخش بوده است. ارزش FREN از ۰.۰۰۰۰۰۰۷۷ دلار به حداکثر روزانه‌ی خود در ۰.۰۰۰۰۱۰۷۶ دلار رسیده و در همین محدوده در حال حاضر حفظ می‌شود.

از اواسط ماه گذشته، قیمت FREN، توکن مربوط به پروژه Discord، به طور ناگهانی افزایش یافته است. این جهش قیمت تا حد زیادی به دلیل افزایش فعالیت در پروژه Discord و توزیع مداوم توکن FREN به تاز اواسط ماه گذشته، قیمت FREN، توکن مربوط به پروژه Discord، به طور ناگهانی افزایش یافته است. این جهش قیمت تا حد زیادی به دلیل افزایش فعالیت در پروژه Discord و توزیع مداوم توکن FREN به تازه واردان توسط اعضای سخاوتمند جامعه اتفاق افتاده است.

علاوه بر این، علاقه بیشتری به ADA Peepos NFT پروژه نیز مشاهده شده است. حجم کل معاملات این مجموعه در حال حاضر حدود ۱.۱ میلیون ADA (تقریباً ۶۹۰,۰۰۰ دلار) است، با انجام ۳۱۸ فروش تنها در ۳۰ روز گذشته.

این برای کاردانو به چه معناست؟

بلاکچین Cardano در گذشته به دلیل عدم فعالیت در زنجیره و تعامل کاربر مورد انتقاد قرار گرفته است. آرتور هیز، مدیر عامل سابق BitMEX، اخیراً در مورد کاربرد کمتر Cardano در مقایسه با رقبای لایه ۱ خود صحبت هایی کرده است که به نوعی منتقدانه است.

بنابراین، افزایش ارزش FREN، توکن مربوط به مجموعه پروژه Discord، و همچنین افزایش علاقه کاربران، نشانگری امیدوارکننده برای Cardano است. علاوه بر این، آمارها نشان می‌دهد که هزاران پروژه در شبکه Cardano در حال ساخت هستند و پروژه‌های جدید همچنان در حال راه‌اندازی روزانه هستند.

در نهایت، افزایش فعالیت در زنجیره می‌تواند تأثیر مثبتی بر روی ارز دیجیتال بومی Cardano، یعنی ADA، داشته باشد. کاربران برای دسترسی به برنامه‌های مبتنی بر Cardano، از جمله برنامه‌های DeFi که ADA را به عنوان دارایی اصلی استفاده می‌کنند، باید هزینه‌ای را پرداخت کنند.


منبع: thecryptobasic.com

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده