آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چارلز هاسکیسون: نظر مثبتی درباره صعودی بودن Cardano دارد

"کاردانو همیشه برنده است": چارلز هاسکیسون اظهار نظر مثبتی درباره صعودی بودن Cardano دارد

چارلز هاسکیسون: نظر مثبتی درباره صعودی بودن Cardano دارد

به گزارش زوم ارز، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار و مدیر Cardano، اخیراً درباره این ارز رمزپایه توضیحاتی ارائه کرده است. او معتقد است که در هر شرایطی که رقابت یا رأی‌گیری موثر در مورد ارزهای دیجیتال وجود داشته باشد، Cardano در رتبه برتر قرار می‌گیرد. او به نظر می‌رسد که اعتقاد قوی به این پروژه دارد و احتمال وجود ناحیه‌های ناروا در این رقابت‌ها را مطرح کرده است.

نگاه به نمودار قیمت Cardano نشان می‌دهد که در حال حاضر با قیمت ۰.۵۷ دلار معامله می‌شود. در این نمودار، سطوح حمایت و مقاومت مهمی تعیین شده است. اگر قیمت به زیر سطح حمایت ۰.۵۲۲۱ دلار برسد، این می‌تواند نشانه ادامه کاهش قیمت باشد. اما اگر قیمت از سطح مقاومت ۰.۵۹۴۵ دلار عبور کند، احتمال اختراع آستانه ۰.۶ دلار و افزایش قیمت بیشتر وجود دارد.

در نمودار پیداست که قیمت Cardano از یک نقطه بالاتر کاهش یافته و در حال حاضر در نقطه انتقالی قرار دارد که احتمالاً به هر دو سمت حرکت خواهد کرد. ۱۰۰ EMA قیمت را به سمت پایین هدایت می‌کند و منتظر کنار شدن با EMA 200 و انجام یک معکوس اساسی است. با این حال، هنوز نمی‌توان پیش‌بینی کرد که ADA در بازار با عملکرد ترکیبی چگونه عمل خواهد کرد.

در مورد آینده، نامشخص است که در مورد قیمت Cardano چه اتفاقی خواهد افتاد. این ممکن است به دلیل فناوری جدید، مقررات یا حتی احساسات انسانی باشد.مردم به دنبال تغییرات در بازار هستند. اما با اظهارات اخیر هاسکینسون، به وضوح مشخص است که طرفداران کاردانو اعتقاد دارند که این تغییرات به خوبی اتفاق خواهد افتاد.

هرچند هاسکینسون باور دارد که موفقیت کاردانو تضمین شده است، اما بازار ارزهای دیجیتال ممکن است غیرقابل پیش بینی باشد. وی بیشتر درباره موفقیت اجتماعی کاردانو و رشد بنیادی شبکه صحبت می‌کند تا نهاد اینترنتی ADA، به ویژه در بازار، پیشرفت کند.

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده