آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

جامعه کاردانو (ADA) متحیر از توییت عجیب بنیانگذار: جزئیات

جامعه کاردانو (ADA) متحیر از توییت عجیب بنیانگذار: جزئیات

توییت عجیب بنیانگذار کاردانو، جامعه کاردانو را متحیر کرده است

به گزارش زوم ارز، توییت مرموز و گیج کننده از سوی مؤسس ، چارلز هاسکینسون، بسیاری از اعضای جامعه کاردانو را به تعجب انداخته است. توییتی که در تاریخ ۲۷ ژانویه منتشر شده است و می‌گوید: “ما آن را انجام دادیم ۴۶c95d04c238df47dbbbad3ea70823f581594ea0c4e3bfabb4626e557dfc7a45.” این توییت باعث شده تا نظرات مختلفی در جامعه کاردانو شکل بگیرد، که اعضای جامعه می‌خواهند بفهمند منظور هاسکینسون از این توییت چیست.

بعضی از افراد حدس زده‌اند که هاسکینسون به نقطه عطفی اشاره می‌کند و ممکن است در حال جشن گرفتن از این دستاورد باشد؛ اما بخش ناشناخته‌ای از این توییت همچنان باقی مانده است. برخی از افراد دیگر حدس زده‌اند که این توییت به تراکنش Qsig اشاره دارد یا به این که کارگاه کوانتومی با همکاری دانشمندان ETH و ADA شروع خوبی داشته است.

بسیاری از افراد تبریک به چارلز هاسکینسون و جامعه کاردانو گفته‌اند. با این حال، برخی اعتقاد دارند که توییت هاسکینسون ممکن است یک مفهوم عمیق‌تری داشته باشد.

در چند روز گذشته، شرکت Cardano builder Input Output Output Global (IOG) پیشرفت‌های جدیدی را در تلاش‌های تحقیقاتی خود اعلام کرده است. مقاله‌ای با عنوان “مبانی امضاهای ناشناس: تعاریف رسمی، الزامات ساده شده، و ساخت و ساز بر اساس فرضیات عمومی” توسط تیم تحقیقاتی IOG به تازگی در کنفرانس رمزنگاری مالی ۲۰۲۴ پذیرفته شده است.

رویداد تحقیقاتی Qsig در تاریخ ۲۶ ژانویه آغاز شده است و شرکت کنندگان، از جمله پروفسور آگلوس کیایاس، دانشمند برجسته IOG، و جاستین دریک، بنیانگذار اتریوم، به تازگی از کشف‌های اخیر در زمینه رمزنگاری‌های کوانتومی الهام گرفته‌اند.

در زمان نگارش، هاسکینسون زمینه پست خود را روشن نکرده است و آن را برای تفسیر باز گذاشته است. صرف نظر از اینکه او سرگرم می‌کرد، نقطه عطفی را جشن می‌گرفت یا پیامی می‌فرستاد، گمانه‌زنی‌ها همچنان پابرجاست.


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده