آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نیم نگاهی به بازار: Cardano  باعث ایجاد زمینه جدیدی در سازگاری زنجیره‌ای می‌شود.😲

نیم نگاهی به بازار: Cardano باعث ایجاد زمینه جدیدی در سازگاری زنجیره‌ای می‌شود.😲

نیم نگاهی به بازار: Cardano  باعث ایجاد زمینه جدیدی در سازگاری زنجیره‌ای می‌شود.

به گزارش زوم ارز، Ergo، یک پلتفرم قرارداد هوشمند، اعلام کرده است که رابط کاربری (UI) برای Rosen Bridge فعال شده است و امکان انتقال نقدینگی زنجیره‌ای عمومی بین Ergo و Cardano را برای یک زیرمجموعه اولیه فراهم می‌کند. دارایی‌هایی که این پل ابتدایی پشتیبانی می‌کند عبارتند از: ADA، ERG، RSN، SigUSD و SigRSV.

واسطه کاربری پل Rosen فعال شده است و امکان انتقال نقدینگی زنجیره‌ای عمومی بین #Ergo و #Cardano را فراهم می‌کند. یک زیرمجموعه اولیه از دارایی‌های زیر را پشتیبانی می‌کند:

  • ADA
  • ERG
  • RSN
  • SigUSD
  • SigRSV

این تحرک نشان‌دهنده آغاز یک دوره همکاری بین Ergo و Cardano است و در آینده انتظار می‌رود که پل‌ها و دارایی‌های بیشتری اضافه شوند.

در ماه نوامبر، Ergo اعلام کرد که پل Rosen را به Cardano راه‌اندازی کرده است. RosenLite، مرحله اول این پل Rosen محور Ergo است که امکان پل‌زدن توکن‌ها بین زنجیره‌های بلاکی مختلف را ممکن می‌کند.

در حال حاضر، پل Rosen برای فعال‌سازی مبادله توکن‌های بومی بین Ergo و Cardano استفاده می‌شود، اما نقشه‌راه شامل طرح‌هایی برای تسهیل پل‌ها به اتریوم، بیت‌کوین، دوج‌کوین و زنجیره‌هوشمند Binance است.

از زمان تأسیس در سال ۲۰۱۵ و راه‌اندازی رسمی در سال ۲۰۱۷، Cardano با رشد پیشرفت‌های چشم‌گیری در توسعه فنی و پذیرش کاربر مواجه شده است و اکوسیستمی از کاربران، dAppها، کیف‌پول‌ها، توسعه‌دهندگان و غیره را به دست آورده است. انتظار می‌رود که این حرکت جدید قابلیت همکاری را بین ابزارهای بلاکچین Cardano و Ergo تقویت کند.

درایو قابلیت همکاری Cardano

در ابتدای سال ۲۰۲۳، IOG، توسعه‌دهنده Cardano، یک جعبه ابزار برای توسعه زنجیره‌های جانبی سفارشی در Cardano راه‌اندازی کرد.

در حال حاضر، پیشنهادات CIP و ابزارهای منبع باز در GitHub در حال توسعه هستند تا Cardano را به یک اکوسیستم بسیار سازگارتر تبدیل کنند، به خصوص با محصولات و خدمات مبتنی بر ماشین مجازی Ethereum (EVM).

با همکاری با Wanchain و Maestro، Cardano توانسته است قابلیت تعامل بیشتری را به دست آورد. این همکاری به ارتباط بیشتر Cardano با Wanchain و رشد (TVL) برای برنامه‌های DeFi Cardano کمک می‌کند.

توسعه‌دهندگانی مانند استودیوی Paima نیز در حال ساخت راه‌حل‌هایی هستند تا بازی‌ها را سازگارتر با Cardano کنند و اکوسیستم Cardano را گسترش دهند. این راه‌حل‌ها به بازی‌ها امکان می‌دهند بدون نیاز به انتقال دارایی‌ها، از سایر پلتفرم‌های بلاکچین به Cardano مهاجرت کنند.


منبع: u.today

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده