آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

صندوق سرمایه‌گذاری میلیاردها دلار در صنعت Web3 سرمایه‌گذاری می کند.

صندوق سرمایه‌گذاری میلیاردها دلار در صنعت Web3 سرمایه‌گذاری می کند.

به گزارش زوم ارز، در یک کنفرانس توسعه اقتصادی دیجیتال، صندوق سرمایه‌گذاری GBA اعلام کرد که بیش از ۱۰ میلیارد دلار را در صنعت Web3 سرمایه‌گذاری خواهد کرد. این سرمایه‌گذاری شامل متاورس، توکن‌های NFT و  RWA است.

این اعلام با هیاهوها و حدس‌های کنونی مرتبط با بازار ارزهای دیجیتال و افزایش اخیر قیمت‌ها در سال ۲۰۲۴ همخوانی دارد.

تعهدهای بزرگی به صنعت Web3 داده شد

در یک رویداد در هنگ کنگ، سرمایه‌گذاران درباره Web3 بحث کردند و علاقه شدید خود را به سرمایه‌گذاری در این فضا بیان کردند.

در ابتدای امسال، BeInCrypto کاهش قابل توجهی در سرمایه‌گذاری Web3 را برجسته ساخت. در دوره دوازده ماهه تا ژوئن ۲۰۲۲، مبلغ ۱.۸ میلیارد دلار ثبت شد، اما تا ژوئن ۲۰۲۳، این رقم به حدود ۵۲۰ میلیون دلار کاهش یافت.

وو یینگ، عضو فدراسیون دیجیتال چین، افکار خود را به اشتراک گذاشت:

«ما در عصر دیجیتال زندگی می‌کنیم، با تکنولوژی‌هایی مانند هوش مصنوعی، بلاک‌چین و متاورس که در حال رشد است. دارایی‌های یوان دارایی‌های دیجیتالی سنتی و مدرن را به هم می‌پیوندد و هدف آن تقویت اقتصاد منطقه خلیج بزرگ و حتی چین به عنوان یک کل است.»

در عین حال، لی هائولونگ، رئیس انجمن جهانی دارایی یوان، افزود که این کنفرانس بسیار مهم برای صنعت است. Haolong اظهار کرد که این رویداد یک راهنمای فناوری است و به عنوان یک پشتیبان و مکانی برای نمایش برنامه‌های جدید عمل می‌کند.

هائولونگ همچنین اطلاعات مربوط به راه‌اندازی یک صندوق سرمایه‌گذاری ۱۰ میلیارد یوان توسط گروه سرمایه‌گذاری GBA را نادیده گرفت.

گزارش‌ها نشان می‌دهند که این صندوق در دارایی‌هایی مانند یوان، متاورس، NFT و RWA سرمایه‌گذاری خواهد کرد تا به منطقه خلیج بزرگ کمک کند تا به عنوان «پایتخت جهانی دارایی‌های یوان» شناخته شود.

رویداد به عنوان مقدمه ای برای Web3 خدمت کرد

با این حال، این رویداد به عنوان پلی مقدماتی برای سرمایه‌گذاران و کاربرانی که با صنعت Web3 آشنا نیستند، عمل کرد.

لوو جینهای، بنیانگذار امور مالی Huoxun و خالق ایده “Yuan Asset”، توضیح داد که دارایی‌های یوان چیستند. او بیان کرد که آن‌ها مانند دارایی‌هایی در یک جهان مبتنی بر ریاضی هستند که از طریق جادوی ریاضی به دارایی‌های دیجیتال امن تبدیل می‌شوند.

علاوه بر این، آنها ویژگی‌های منحصربه‌فردی مانند استقلال، حریم خصوصی، امنیت، کمبود و جریان را دارا هستند.

علاوه بر این، این رویداد همراه با مراسم امضا بود، جایی که افرادی که متعهد به همکاری در آینده اقتصاد دیجیتال، دارایی‌های یوان، Web3.0 و متاورس شدند، حضور داشتند.


منبع: beincrypto.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده