آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا LINK می تواند بر موانع غلبه کند و به پیشرفت خود ادامه دهد؟🎯

آیا LINK می تواند بر موانع غلبه کند و به پیشرفت خود ادامه دهد؟

آیا LINK می تواند بر موانع غلبه کند و به پیشرفت خود ادامه دهد؟🎯

به گزارش زوم ارز، Chainlink یک توکن ERC-20 است که بر روی شبکه اتریوم اجرا می‌شود. این امکان را به توسعه‌دهندگان می‌دهد تا توکن‌های خود را ایجاد و از روش اجماع اثبات سهام برای تأیید تراکنش‌ها استفاده کنند. به عبارت دیگر، گره‌هایی که تراکنش‌ها را تأیید می‌کنند، بر اساس تعداد توکن‌هایی که در اختیار دارند، انتخاب می‌شوند.

نمودار LINK/USD نشان می‌دهد که قیمت از مارس ۲۰۲۰ به بعد رشد یافته و در این مسیر قله‌ها و دره‌های جدیدی ایجاد کرده است. این رمزارز LINK در طول بازار صعودی گذشته تا ۵۰ برابر افزایش قیمت را تجربه کرده است.

هرچند که سرمایه‌گذاران سود خود را کسب کرده و در سطح حمایت ۱۵ دلار قرار گرفته بود، اما با کاهش ناگهانی روبرو شد. سپس دوباره به رشد پرداخت اما با مقاومت قوی در ۳۲ دلار روبرو شد و به حد قابل توجهی در سطح حمایت جدید ۶ دلار فرو رفت. پس از حدود ۵۰۰ روز استقرار، دوباره شتاب گرفت و به ۱۵ دلار بازگشت.

علاوه بر این، نمودار نشان می‌دهد که LINK/BTC در آخرین چرخه صعودی از دسامبر ۲۰۱۹ تا دسامبر ۲۰۲۰ به بالاترین حد تاریخ و رشد قیمت ۶ برابری دست یافت. با این حال، با پول نقد سرمایه‌گذاران و یافتن حمایت ۰.۰۰۰۴۵ دلار، قیمت کاهش یافت. سپس برگشت کرد اما با مقاومت قوی در ۰.۰۰۰۹۵ دلار مواجه شد و به حمایت جدید در ۰.۰۰۰۲۲ دلار سقوط کرد. پس از معامله در محدوده باریک به مدت یک سال، دوباره شتاب گرفت و دوباره به ۰.۰۰۰۴۵ دلار رسید. هر دو جفت پس از مدت طولانی در یک محدوده تنگ، بازگشتی را از سطوح کلیدی نشان دادند.

مقاومت بالقوه برای LINK/BTC 0.00050 دلار و ۰.۰۰۰۶۰ دلار است. و برای LINK/USD سطوح مقاومت احتمالاً در حدود ۱۸ و ۲۱ دلار خواهد بود. از سوی دیگر، اگر LINK/ USD به زیر حمایت فوری ۱۲ دلار کاهش یابد، می‌تواند به ۷ دلار و سطوح پشتیبانی LINK/BTC می‌تواند ۰.۰۰۰۳۵ دلار و ۰.۰۰۰۳۰ دلار باشد.

آیا LINK Price می تواند بر موانع غلبه کند و به پیشرفت خود ادامه دهد؟

آیا LINK Price می تواند بر موانع غلبه کند و به پیشرفت خود ادامه دهد؟

RSI نشان می‌دهد که در آخرین تحول، کریپتوی LINK همچنان در یک روند صعودی قوی حرکت می‌کند و هنوز به منطقه فروش بیش از حد نرسیده است. این منحنی اندکی به ۶۷ برای جفت LINK/USD و ۶۳ برای جفت LINK/BTC کاهش یافته است که نشان‌دهنده این است که خریداران همچنان کنترل را در دست دارند.

جفت LINK/USD در یک روند صعودی قوی حرکت کرده و بالاتر از همه EMA های اصلی قرار دارد. با این وجود، جفت LINK/BTC نسبت به ۲۰۰-EMA اما بالاتر از EMA اصلی کاهش نشان می‌دهد. در صورت افزایش فشار خریداران، امکان دارد که کریپتو یک رالی دیگر را آغاز کند و موانع را از بین ببرد.

آنچه که نمودار LINK کل انحلال‌ها نشان می‌دهد

بر اساس نمودار، از ۲۱ اکتبر تا ۱۶ نوامبر، انحلال‌ها جهش‌هایی را نشان دادند که عملکرد خوبی را نشان می دهند.

در ۲۴ ساعت گذشته، انحلال‌های طولانی مدت به مبلغ ۲.۸۸ میلیون دلار (توسط معامله‌گرانی که روی افزایش قیمت شرط می‌بندند) و انحلال‌های کوتاه مدت به مبلغ ۱۶۴.۷۵ هزار دلار (توسط معامله‌گرانی که روی کاهش قیمت شرط می‌بندند) بودند.

علاوه بر این، نمودار کل انحلال‌ها برای LINK نشان می‌دهد که انحلال کوتاه مدت در حال کاهش است و انحلال طولانی مدت به طور مداوم در حال افزایش است، که به این معنی است که معامله‌گران بیشتری روی افزایش قیمت شرط‌بندی می‌کنند.

این باعث افزایش فشار صعودی بر روی Chainlink می‌شود، که هنگام ترکیب با فشار خرید، ممکن است منجر به افزایش قیمت شود.

آیا LINK Price می تواند بر موانع غلبه کند و به پیشرفت خود ادامه دهد؟

 

منبع: thecoinrepublic.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده