آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تلاش Chainlink (LINK) برای دستیابی به ۱۷.۷۴ دلار🛫

آیا Chainlink (LINK) پس از یک اصلاح جزئی می تواند به ۱۷.۷۴ دلار برسد؟

تلاش Chainlink (LINK) برای دستیابی به ۱۷.۷۴ دلار🛫

به گزارش زوم ارز، قیمت Chainlink (LINK) پس از افزایش باورنکردنی ۴۶ درصدی توکن در ۳۰ روز گذشته متوقف شد و در زمان انتشار این متن با ۱۱.۳۰ دلار معامله می‌شد. با این حال، طبق نظر معامله‌گر معروف کریپتوناری، Chainlink همچنان دارای پتانسیل رشد باورنکردنی است.

Cryptonary، در یک پست در حساب کاربری سابق خود در توییتر، اشاره کرد که همبستگی LINK با بیت کوین (BTC) ممکن است باعث اصلاح توکن شود. با این حال، او همچنین بیان کرد که این اصلاح می‌تواند موقعیت خوبی برای خرید LINK ایجاد کند.

او با استفاده از الگوی پرچم صعودی به این نکته اشاره کرد که اگر معامله‌گران قصد داشته باشند در مدت میان‌مدت به عنوان اهداف ۱۳.۳۸ دلار و ۱۷.۷۴ دلار را در نظر بگیرند، ۹.۶۷ دلار می‌تواند نقطه ورود خوبی باشد.

زمانی که یک حرکت رو به بالا بین خطوط حمایت و مقاومت تثبیت می‌شود، یک الگوی صعودی شکل می‌گیرد. این الگو به طور معمول به ادامه حرکت رو به بالا منجر می‌شود.

از نمودار ۴ ساعته LINK، مشاهده می‌شود که قیمت بین ۱۰.۸۱ دلار و ۱۱.۴۶ دلار تثبیت یافته است. حمایت نیز در سطح ۱۰.۸۱ دلار ظاهر شده و مقاومت در اطراف ۱۱.۲۸ دلار وجود دارد. این ساختار بازار تأییدی بر نظر تحلیلگر فوق الذکر می‌باشد.

همچنین، واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) نشان می‌دهد که خریداران در رقابت با فروشندگان برای تعیین جهت آینده LINK وارد شده‌اند. در زمان نگارش این متن، مقدار MACD برابر با ۰.۰۱۶ است.

بررسی این اندیکاتور نشان می‌دهد که ممکن است منطقه ۱۱.۴۶ دلاری دوباره آزمایش شود. با این حال، این افزایش در صورت اجازه دادن به آن، ممکن است به دلیل حضور فروشندگان پایداری پیدا نکند. در مقایسه با قرائت دو روز پیش، حجم انتقالی On Balance Volume (OBV) کاهش یافته است.

آیا Chainlink (LINK) پس از یک اصلاح جزئی می تواند به 17.74 دلار برسد؟

نرخ بودجه وزنی LINK، در زمان نگارش این مقاله، ۰.۰۱۳٪ کاهش یافته است. این نرخ سرمایه را با ردیابی موقعیت‌های باز خرید و فروش اندازه‌گیری می‌کند و احساسات بازار را نمایان می‌سازد. افزایش نرخ تامین مالی به این معنی است که موقعیت‌های خرید به افتخار هستند، در حالی که کاهش نرخ تامین مالی به معنای تسلط شرکت‌های کوتاه بر بازار است.

خوانش OBV به ۳۲.۲۶ میلیون نقطه رسیده است که نشان‌دهنده کاهش در جریان حجمی است. بنابراین، اگر LINK تلاش کند که ابتدا بالاترین سطح قبلی را دوباره تست کند، احتمالاً حرکت نزولی قابل مشاهده خواهد بود. در مارکت مشتقات، معامله‌گران احساسات افزایشی اولیه خود را کاهش داده‌اند.

آیا Chainlink (LINK) پس از یک اصلاح جزئی می تواند به 17.74 دلار برسد؟

بنابراین، نرخ تامین مالی LINK نشان می‌دهد که معامله‌گران اکنون نسبت به قیمت کاهش یافته‌اند. داده‌های پورتال اطلاعات مشتقات Coinglass نیز نشان می‌دهد که معامله‌گران حداقل قیمت ۱۱.۱۵ دلار را برای LINK به عنوان هدف خود در نظر گرفته‌اند.


منبع: coinedition.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده