آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Bybit و DMCC هکاتون ۱ میلیون دلاری را برای هدایت نوآوری Web3 در دبی اعلام کردند

Bybit و DMCC هکاتون ۱ میلیون دلاری را برای هدایت نوآوری Web3 در دبی اعلام کردند

Bybit و DMCC هکاتون ۱ میلیون دلاری را برای هدایت نوآوری Web3 در دبی اعلام کردند

به گزارش زوم ارز، صرافی رمزارز Bybit و مرکز کالای چندگانه دبی (DMCC) یک هکاتون ۱,۰۰۰,۰۰۰ دلاری را اعلام کرده‌اند تا اکوسیستم Web3 در دبی را متحول کنند.

“Web3 Unleashed: Crypto Innovation Challenge” که امروز، ۲۷ سپتامبر اعلام شد، در ۲۲ نوامبر برگزار می شود و بر حوزه های کلیدی مانند مصنوعی تمرکز خواهد کرد. هوش (AI)، بازی، و امنیت بلاک چین.

بر اساس جزئیات در بیانیه مطبوعاتی ارسال شده به Invezz، برایان آرون و دانیل بشاریموف از Bybit قرار است در این رویداد قضاوت کنند.

Bybit و DMCC Crypto Center چشم توسعه Web3 در دبی

DMCC و Bybit در ژوئن امسال شراکتی را امضا کردند و صرافی به شریک رسمی اکوسیستم منطقه تجاری دبی تبدیل شد. مرکز رمزنگاری DMCC یک مقصد پیشرو ارزهای دیجیتال و Web3 برای منطقه MENA است.

به عنوان بخشی از همکاری، Bybit و DMCC توافق کردند که از رشد کلی جامعه رمزنگاری منطقه حمایت کنند. این معامله باعث شد تا صرافی کریپتو ۱۵ استارت آپ رمزنگاری را در DMCC با مجموع ۵۰۰۰۰۰ درهم بازگرداند.

به‌جز حمایت مالی، استارت‌آپ‌ها از نقش Bybit به‌عنوان شریک فهرست‌بندی ارزهای دیجیتال DMCC نیز بهره می‌برند، با پلتفرم‌هایی که می‌توانند از تخصص و راهنمایی بازار صرافی بهره ببرند. بسیاری از پروژه‌ها توانسته‌اند از طریق مشارکت Bybit/DMCC، رشد را تقویت کنند.

بن ژو، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Bybit در اظهارنظری گفت که صرافی به حمایت از اعضای مرکز رمزنگاری DMCC در میان “چشم انداز ارزهای دیجیتال در حال تحول دبی” ادامه خواهد داد. ژو با اشاره به اینکه Bybit مانند یک “ارک رمزنگاری” است، اضافه کرد:

“این هکاتون تنها یکی از پروژه‌هایی است که ما با DMCC همکاری می‌کنیم، و بسیار مهم است زیرا فضای حمایتی را برای ظهور و رشد استعدادهای جوان فراهم می‌کند.”

شرکت‌کنندگان هکاتون می‌توانند بین ۲۶ سپتامبر تا ۲۶ اکتبر ۲۰۲۳ با پروژه‌های پذیرفته‌شده از جمله زیرساخت‌های بلاک چین، DeFi، NFTs، Metaverse، AI، راه‌حل‌های بلاک چین پایدار و بازی‌های رمزنگاری ثبت‌نام کنند.

پستی که Bybit و DMCC هکاتون ۱ میلیون دلاری را برای پیشبرد نوآوری Web3 در دبی اعلام کردند اولین بار در Invezz ظاهر شد.


منبع: invezz.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده