آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شکست صعودی SHIB برای این هفته اعلام شد!

شکست صعودی SHIB برای این هفته اعلام شد!

به گزارش زوم ارز، قیمت ارز دیجیتال میم شیبا در دوران اخیر تجربه افزایش قابل توجهی را پیدا کرده است که نشان‌دهنده روند کلی بازار است. این افزایش باعث شده که سرمایه‌گذاران امیدوار به تجدید حیات مشابه با افزایش سال ۲۰۲۱ باشند.

اگرچه سکه SHIB تحت تأثیر اصلاحات کوتاه‌مدت قرار گرفته است، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، علی مارتینز، پیش‌بینی می‌کند که SHIB با توجه به شاخص‌های فنی، به طور کند تجدید حیات خواهد کرد.

در یک پست در توئیتر  در تاریخ ۱۰ مارس، مارتینز اشاره کرد که SHIB در معرض شکست صعودی در هفته جاری قرار دارد، با استناد به حرکت قیمت در چهار نمودار ساعتی.

نمودار قیمت SHIB
نمودار قیمت SHIB

مشاهده شد که نمودار چهار ساعته یک مثلث متقارن را شکل داده است و بسته شدن پایدار بالاتر از سطح مقاومت ۰.۰۰۰۰۳۸ دلاری می‌تواند باعث افزایش قابل توجهی تا ۴۰ درصد شود و SHIB را به سمت ۰.۰۰۰۰۵۲ دلار هدایت کند.

اما، مارتینز هشدار داده است که سرمایه‌گذاران باید سطح حمایت ۰.۰۰۰۰۳۳ دلار را زیر نظر داشته باشند، زیرا از دست دادن این سطح می‌تواند چشم‌انداز صعودی را باطل کند.

تجدید فعالیت شیبا اینو

در زمینه تحلیل‌های فنی، شبکه SHIB تجدید حیات در فعالیت‌های خود را تجربه کرده است که نشان‌دهنده علاقه و تعامل مجدد جامعه است. به عنوان مثال، براساس داده‌های شرکت تحلیل بلاکچین IntoTheBlock، Shiba Inu تقریباً یک افزایش ۲۰۰۰٪ در تعداد آدرس‌های فعال را از میانگین در فوریه به اوجی بیش از ۲۱۰۰۰ در تاریخ ۵ مارس ثبت کرده است.

این افزایش در آدرس‌های فعال روزانه نشان می‌دهد که ارتش شیبا، جامعه اختصاصی SHIB، دوباره به فعالیت پرداخته است.

با توجه به عدم استفاده قابل توجه از Shiba Inu، جامعه همچنین از عواملی مانند توسعه پایدار شبکه استفاده می‌کند تا شهرت بیشتری کسب کند. برخی از فعالیت‌ها شامل سوزاندن توکن‌های اضافی SHIB به منظور دستیابی به کاربردهای بیشتر می‌باشد.

به عنوان مثال، حساب Shibburn X نشان داد که در هفت روز گذشته، ۱۴,۲۳۸,۱۱۳,۴۶۹ توکن SHIB سوزانده شده است. این نشان می‌دهد که نرخ سوزاندن هفتگی با یک افزایش ۶۴۷۸.۶۹ درصدی قابل توجه روبرو شده است.

به طور خلاصه، علاوه بر شاخص‌های فنی، چشم‌انداز Shiba Inu در نحوه حرکت کلی بازار نیز نهفته است.
به طور خلاصه، علاوه بر شاخص‌های فنی، چشم‌انداز Shiba Inu در نحوه حرکت کلی بازار نیز نهفته است.


منبع: finbold.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده