آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

هشدار نهنگ: ادعاهای واریز بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار XRP به صرافی‌های ارزهای دیجیتال🤯

هشدار نهنگ: ادعاهای واریز بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار XRP به صرافی‌های ارزهای دیجیتال

به گزارش زوم ارز، Whale Alert، یک منبع شناخته شده برای اعلان‌های هشدار درباره تراکنش‌های بزرگ نهنگان در حوزه ارزهای دیجیتال، ادعا کرده است که بیش از ۱۴۷ میلیارد دلار ارز دیجیتال سکه ریپل به دو صرافی معروف به نام‌های Binance و Bitfinex منتقل شده است.

با این حال، این ادعا به نظر نامعقول می‌رسد زیرا مقدار کل XRP در گردش تنها ۵۴ میلیارد XRP است. پائولو آردوینو، مدیرعامل Bitfinex نیز بیانیه‌ای در این زمینه ارائه کرده است که می‌گوید:

“یک فرد تلاش کرده است تا از طریق “حمله پرداخت جزئی” به Bitfinex حمله کند. اما این حمله ناموفق بود زیرا Bitfinex به درستی فیلد داده “delivered_amount” را پردازش کرده است.”

بنابراین، شخصی تلاش کرده است تا از طریق بهره‌برداری از “حمله پرداخت جزئی” به آدرس bitfinex@ به Bitfinex حمله کند. با توجه به اینکه Bitfinex به طور صحیح فیلد داده “delivered_amount” را مدیریت می‌کند، حمله انجام نشده است.

به نظر می‌رسد که مهاجم در واقع با استفاده از ویژگی “پرداخت جزئی” که به فرستنده تراکنش این امکان را می‌دهد، تراکنش‌های جعلی به ارزش بیش از ۱۴۷ میلیارد دلار سکه ریپل را به دو صرافی بزرگ، یعنی Bitfinex و Binance، ارسال کرده است. لطفاً توجه داشته باشید که مقدار اصلی تحویل داده شده کمتر از مقدار مشخص شده است.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده