لایت فارکس

تیم پپه در مورد رویدادهای اخیر بیانیه می دهد

تیم پپه در مورد رویدادهای اخیر بیانیه می دهد

تیم پپه در مورد رویدادهای اخیر بیانیه می دهد

به گزارش زوم ارز، طبق حساب رسمی توییتر PEPE، برخی از تیم اصلی PEPE تقریباً ۱۶ تریلیون (۱۶ میلیون دلار) توکن بدون اعلام قبلی فروخته اند.

در بیانیه ای که انجام شد، عنوان شده است که برای احتیاط، تعداد کیف پول های امضاکننده مورد نیاز در کیف پول multisig به ۲/۸ کیف پول کاهش یافته است. ۱۰ تریلیون PEPE در کیف پول multisig، اکنون تنها یک کیف پول امضا وجود دارد، و این کیف پول در دستان امن است.

طبق بیانیه اعضای باقیمانده تیم، آلتکوین PEPE از زمان پیدایش خود دارای اعضای بدخواه و حریص بوده است. گفته شده است که این اعضای که از هفته های اول مانع توسعه PEPE شده اند، اکنون از تیم پاک شده اند.

در مورد فروش، آخرین عضو تیم امضاکننده باقی مانده اعلام کرد که در شب حادثه به او خیانت شده است، سه عضو تیم مخرب ۱۶ تریلیون PEPE را از کیف پول multisig فروختند. او همچنین اظهار داشت که آنها سپس سعی کردند با حذف خود از کیف پول multisig، تمام پیوندها را با توکن قطع کنند.

عضو تیم باقی‌مانده اظهار داشت که توکن‌های فروخته شده هرگز برای فروش نگهداری نمی‌شوند، توکن‌های باقی‌مانده در دستان امن هستند. همچنین اعلام شد که حساب توییتر PEPE در دست بقیه اعضا است.

آخرین عضو تیم در بیانیه خود تأکید کرد که از این پس تمام تلاش خود را برای توکن انجام خواهد داد، اعضای تیمی که مانع پیشرفت ها می شوند دیگر در تیم نیستند و اکنون کنترل کامل را در اختیار دارند. وی اظهار داشت که ۱۰ تریلیون توکن PEPE باقی مانده از کیف پول multisig خارج می شود و تا زمان استفاده یا سوزاندن در آنجا ذخیره می شود. او گفت که می‌تواند از این سرمایه‌ها برای برخی خریدهای دامنه یا نام کاربری با منبع PEPE استفاده کند و بقیه را بسوزاند.

آخرین عضو تیم باقی مانده اعلام کرد که می خواهد PEPE را پس از تکمیل تمام تراکنش ها به یک موقعیت کاملاً غیرمتمرکز بیاورد.

بنابراین مشخص شد که در تیم رسمی توکن بحث‌های بزرگی صورت گرفته و فروش انجام شده است. مشخص نیست که اظهارات کیف پول، که ادعا می کند آخرین عضو باقی مانده است، چقدر درست است.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده