لایت فارکس

پیوستن باب ایگر به پلتفرم جنیس

پیوستن باب ایگر به پلتفرم جنیس

پیوستن باب ایگر به پلتفرم جنیس

به گزارش زوم ارز، امروز، باب ایگر، مدیرعامل سابق کمپانی والت دیزنی، در توییتر اعلام کرد که وی به کادر مدیریت جنیس، کلکسیونی‌های NFT و بازی‌های مقیاس بزرگ رمز ارز، خواهد پیوست.

ایگر، از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۲۰ به عنوان مدیرعامل کمپانی دیزنی، فعالیت کرد. در جنیس، ایگر در جایگاه یک مشاور خدمت خواهد کرد.

از زمان راه‌اندازی در ماه دسامبر ۲۰۱۶، این کمپانی واقع در لس آنجلس، صد میلیون دلار سرمایه، که ۶۵ میلیون دلار از آن در سال ۲۰۲۱ توسط گروه میامی جمع‌آوری شد، جذب کرده است. در همان سال، جنیس قراردادهای همکاری با Universal Music Group و Warner Music Group در جهت تبدیل شدن به ارائه‌دهنده‌ی اصلی آواتارها و NFTها برای هنرمندان در این گروه‌ها، منعقد کرد.

هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل جنیس، آکاش نیگام، آواتارهای جنیس را به عنوان ترکیبی از NFTهای گوناگون در یک آواتار دیجیتال، که کاربران می‌توانند آن‌ها را خریداری کنند، به فروش برسانند، یا با کلکسیونرهای دیگر مبادله کنند، توصیف کرد.

در مصاحبه‌ای با Decrypt، نیگام توضیح داد که پس از ملاقات با ایگر، به وی موقعیت ورود به بطن جنیس، برای درگیر شدن با فناوری این پلتفرم و درک هدف این سرویس، را پیشنهاد کرد.

بنا به سخنان نیگام، ایده‌ی جنیس بدین شکل به وجود آمد که وی به یک آواتار آنلاین برخورد کرد، و احساس کرد که چنین تصاویری می‌توانند احساسات و تفکرات یک فرد را، به طوری که بقیه‌ی ارتباطات اینترنتی نمی‌توانند به آن دست یابند، در خود داشته باشند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Decrypt


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده