آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نیم نگاهی به بازار: BNB قیمت خود را با رکورد جدید و سلطنت بر سولانا تثبیت می‌کند.

نیم نگاهی به بازار: BNB قیمت خود را با رکورد جدید بالا و سلطنت بر سولانا تثبیت می‌کند.

نیم نگاهی به بازار: BNB قیمت خود را با رکورد جدید  و سلطنت بر سولانا تثبیت می‌کند.

به گزارش زوم ارز، قیمت BNB در طول ۲۴ ساعت گذشته با یک جهش ۵ درصدی و در طول هفته گذشته با یک جهش ۲۰ درصدی، به بالای ۳۱۰ دلار رسید.

با کاهش قیمت SOL پس از افزایش اخیر، BNB توانست از سلطنت سولانا در ارزش بازار پیشی بگیرد.

BNB در طول ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۵ درصد و در طول هفته گذشته ۲۰ درصد رشد کرده است، زیرا این سکه بایننس پس از یک دوره رکود به روند رشد بازگشت. این رشد ناشی از افزایش قابل توجه سولانا و همچنین بازگرداندن XRP و BNB به بازار است، که آخرین بار در آوریل سال گذشته به این قیمتها رسیده بودند.

BNB بالای سولانا

به دنبال سقوط سولانا در طول دوره کریسمس به دلیل کاهش سود، ارزش بازار BNB افزایش یافت. در حال حاضر، قیمت این سکه بومی بایننس بالای ۳۱۰ دلار است، که همان قیمتی است که در ماه ژوئن مشاهده شده بود. ارزش بازار BNB در زمان نگارش این مقاله ۴۷.۹ میلیارد دلار است که از Solana با ارزش بازار ۴۶.۳ میلیارد دلاری پیشی می‌گیرد.

با توجه به استعفای چانگپنگ ژائو، موسس و مدیر عامل سابق بایننس، BNB برای اولین بار از زمان سقوط در مرکز توجه قرار گرفت و قدرت رشدی بالقوه را نشان داد. همچنین، BNB در پی توافق با مقامات ایالات متحده برای تسویه حساب به مبلغ ۴.۳ میلیارد دلار نیز تحت فشار نزولی قرار گرفت.

قیمت BNB از سطح بالاترین نقطه بالای ۲۶۶ دلار به زیر ۲۲۵ دلار کاهش یافت که روند نزولی خود را ادامه داد. با توجه به داده‌های CoinGecko، روند صعودی BNB در مقایسه با برخی از ارزش‌های برتر در چند هفته گذشته کمتر مورد توجه قرار گرفت.

با این حال، در حالی که سولانا روند صعودی خود را کاهش می‌دهد، گاوهای BNB تلاش می‌کنند تا به سطوح بالایی نزدیک به ۳۵۰ دلار برسند. همانطور که تحلیلگر ارزهای دیجیتال Rekt Capital در تاریخ ۲۶ دسامبر بیان کرد، BNB “روند نزولی خود را شکسته است” و این نشان دهنده یک رالی بالقوه برای گاوهای نر BNB است.

اگر تأییدیه بیت کوین ETF واقع شود و باعث افزایش سرخوشی در بازار شود، گاوهای BNB ممکن است به سطوح بالاتری نزدیک به رکورد تاریخی ۶۸۶ دلار برسند.

در تاریخ ۲۷ دسامبر، قیمت BNB در حدود ۳۱۱ دلار بوده و در آن زمان حدود ۵۵ درصد تخفیف نسبت به اوج قیمت داشته است.

منبع: coinjournal.net

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده