آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بلاک چین: ترون Google Cloud را به عنوان یک نامزد فوق العاده نماینده اضافه می کند

بلاک چین: ترون Google Cloud را به عنوان یک نامزد فوق العاده نماینده اضافه می کند

بلاک چین: ترون Google Cloud را به عنوان یک نامزد فوق العاده نماینده اضافه می کند

به گزارش زوم ارز، یکی از پیشرفت‌های جدید و اساسی اعلام شده اضافه شدن Google Cloud به عنوان یک نامزد برجسته در شبکه بلاک‌چین Tron است. این عمل نشان دهنده یک مرحله حیاتی به سوی پیشرفت ترون و کل اکوسیستم ارزهای دیجیتال است و تاکید بر اهمیت رشد همکاری بین شرکت‌های فناوری بزرگ و پلتفرم‌های غیرمتمرکز بلاک‌چین را می‌آورد.

ترون، یکی از پلتفرم‌های بلاک‌چین معروف در جهان است که توسط جاستین سان در سال ۲۰۱۷ تأسیس شد. ماموریت این پلتفرم ایجاد زیرساختی برای اینترنت غیرمتمرکز است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا بدون واسطه‌های متمرکز، محتوا ایجاد و توزیع کنند.

با توجه به ابعاد ترکیبی از مقیاس‌پذیری، سرعت بالا در تراکنش‌ها و کمی هزینه، بلاک‌چین ترون به عنوان یک گزینه محبوب برای توسعه‌دهندگان و کاربران، شناخته شده است.

در شبکه ترون، نمایندگان فوق‌العاده (SR) نقش اساسی دارند. آنها مسئول تأیید تراکنش‌ها و تولید بلوک‌های جدید در بلاک‌چین هستند. انتخاب نمایندگان فوق‌العاده از طریق فرآیند رأی‌گیری توسط جامعه ترون صورت می‌گیرد و حفظ امنیت، استحکام و کاهش تمرکز در شبکه برای آنها امر ضروری است.

بودن نماینده فوق‌العاده، علاوه بر بیان ارزش و احترام جامعه، نیازمند تحمل مسئولیت‌های فنی و عملیاتی مهم است.

تزویج Google Cloud به عنوان یک نامزد برجسته به‌خصوصی در Tron یک رویداد حیاتی محسوب می‌شود. Google Cloud از معتبرترین و بزرگترین ارائه‌دهندگان خدمات ابری در جهان به‌شمار می‌رود که مجموعه‌ای گسترده از ابزارها و زیرساخت‌های فناوری را ارائه می‌نماید. این شرکت قادر است توانایی‌های شبکه بلاک‌چین را به‌شدت ارتقا دهد.

حضور شرکت آنها به عنوان یکی از نامزدهای SR در شبکه ترون، نشان‌دهنده اهمیت روزافزون شناخته شدن بلاک‌چین و ارزهای دیجیتال توسط شرکت‌های فناوری بزرگ است.

پیامدهای همکاری

گنجاندن Google Cloud به عنوان یک انتخاب واقعی برای نمایندگی در Tron، پیامدهای اساسی و مهمی دارد. در ابتدا، حضور این شرکت بزرگ نشان دهنده رشد و پایداری شبکه Tron است که از آنجایی که با همکاری با Google Cloud انجام شده، برای شرکای مختلف جذاب و جلب کننده است.

در پیشرفت فناوری، همکاری با Google Cloud به دلیل توانایی ها و فراهم کردن زیرساخت های پیشرفته محاسباتی، می‌تواند به پیشرفت قابل توجه در حوزه Tron منجر شود. این تعاون می‌تواند سایر شرکت های بزرگ را به سمت تحقیق و سرمایه گذاری در تکنولوژی های بلاک چین را گردآوری کند و باعث تسریع در فرآیند پذیرش و نوآوری در این زمینه شود.

جامعه Tron می‌تواند از این همکاری بهره‌مند شود و انتظار داشته باشد که با انتخاب Google Cloud به عنوان یکی از بهترین کاندیدای نماینده، شبکه با تجربه‌ای پایدار و امن‌تر به دلیل استفاده از زیرساخت قوی و معتبر Google را تجربه کند.

Google Cloud با وجود توانایی جذب توسعه دهندگان و پروژه‌های جدید به پلتفرم Tron، می‌تواند اکوسیستم را با ارائه برنامه ها و خدمات جدید غنی‌تر کند. شهرت Google Cloud به عنوان یک رهبر فناوری، می‌تواند اعتبار و جذابیت Tron را نسبت به کاربران و سرمایه گذاران افزایش دهد.

با نگاهی به آینده، همکاری بین ترون و گوگل کلود می‌تواند در راه بهبود نوآوری‌ها و افزایش همکاری‌های بین دو شرکت تسهیل کند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

پروژه‌های جدیدی که از ظرفیت‌های محاسباتی پیشرفته Google Cloud برای توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز پیچیده‌تر و قابل مقیاس‌پذیری بهره می‌برند، ممکن است به زودی ظاهر شوند. علاوه بر این، این همکاری ممکن است منجر به تحقیقات و پیشرفت‌های بیشتر در حوزه فناوری بلاک‌چین شود و به حل برخی از چالش‌های فنی و عملیاتی که هنوز باید در این حوزه غلبه شوند، کمک کند.

درج Google Cloud به عنوان یک گزینه برجسته برای نمایندگی در شبکه بلاک‌چین Tron، اهمیت بالقوه ای برای هر دو طرف دارد. این نشان از تشخیص رسمی ارزش فناوری بلاک‌چین است و قابلیت همکاری بین شرکت‌های فناوری بزرگ و پلتفرم‌های غیرمتمرکز را بیان می‌کند.

برای جامعه ترون، این توسعه به عنوان یک فرصت برای افزایش رشد و نوآوری نشان داده می شود و به ایجاد یک آینده غیرمتمرکز و ارتباطی بیشتر کمک می کند.

منبع: en.cryptonomist.ch


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده