اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

عرضه‌ی کیف پول بلاک با حسگر اثر انگشت

عرضه‌ی کیف پول بلاک با حسگر اثر انگشت

به گزارش زوم ارز، بنا به گزارش جدید، محصول مورد انتظار کیف پول بیت کوین جک دورسی، با حسگر اثر انگشت برای افزایش امنیت عرضه خواهد شد.

در ابتدا، تابستان سال گذشته، کمپانی دورسی، بلاک، که سابقا با نام Square شناخته می‌شد، برنامه‌هایی را برای توسعه‌ی یک کیف پول اعلام کرد.

در گزارشی جدید، تیم توسعه دهنده ی کیف پول بیت کوین اعلام کرد که این پروژه شامل هر دوی کیف پول سخت افزاری و اپلیکیشن موبایل، برای فراهم آوردن امکان انتخاب برای کاربران بین این دو، از نظر امنیت و آسودگی دسترسی، خواهد شد.

در این گزارش، اشاره می‌شود که داده‌های حسگر اثر انگشت هرگز سخت افزار را ترک نخواهند کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

“برای تراکنش‌هایی که به استفاده از کیف پول سخت افزاری نیاز دارند، ما از مشتریان خود می‌خواهیم تا بتوانند با امنیت، اما در عین حال با آسودگی، قفل کیف پول خود را بازگشایی کنند. این، ترکیبی است که پیش‌تر در بازار وجود نداشته است. ما باور داریم که با توجه به راه‌حل‌هایی که مردم عادی با وجود حساسیت باید پیدا کنند، پین کد، گذرواژه، و عبارت‌های بازیابی، گیج کننده و معمولا ناامن هستند.

هر فناوری تایید هویت با جایگزین‌هایی عرضه می‌شود. ما برای امنیتی که حسگر اثر انگشت در برابر سرقت یا سو استفاده فراهم می‌کند، هیجان زده هستیم، آسودگی خیالی که از نیاز نداشتن به حفظ یک پین کد اضافه نشات می‌گیرد، و آسودگی قرار دادن انگشت روی حسگر، به جای درگیر شدن با دکمه‌های کوچک و با احتمال خطای بالا، روی صفحه نمایشی که خواندن از آن سخت است، اتفاق بسیار مثبتی خواهد بود”.

در گذشته، دورسی اشاره کرد که بلاک به دنبال یکپارچه‌سازی کیف پول بیت کوین با تلفن‌های همراه هوشمند است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Dailyhodl


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا