آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Grayscale: افزایش قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۴ میتواند شگفت انگیز باشد!🏎️

Grayscale: افزایش قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۴ میتواند شگفت انگیز باشد!🏎️

Grayscale: افزایش قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۴ میتواند شگفت انگیز باشد!🏎️

به گزارش زوم ارز، بیت کوین (BTC) به همراه شرکت Grayscale Investments در یک گزارش تحقیقی که روز جمعه منتشر شد، اعلام کردند که پویایی عرضه ممکن است در اوایل سال آینده منجر به کاهش عرضه مایع شود، همزمان با تایید احتمالی پرونده‌های ETF بیت کوین در بازار دیجیتال.

“عرضه بیت کوین نسبت به ورود سرمایه‌گذاران بالقوه به محصولات نقطه‌ای ETF در ایالات متحده نسبتاً محدود است”، اشاره به اینکه بخش قابل توجهی از بیت کوین در اختیار دارند، گفته شد. این واحدها ممکن است به کندی در بازارهای ارزنده به فروش برسند. مدیر دارایی اشاره کرد که بیش از ده شرکت در حال حاضر تلاش برای تایید محصول بیت کوین نقطه‌ای از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار هستند.

گزارش همچنین اظهار کرد که نصف کاهش بیت کوین در سال آینده ممکن است رشد عرضه جدید بیت کوین را محدود کند. Grayscale گفت: “این ترکیبی از عرضه بی‌کشش بیت کوین و جریان‌های بالقوه سرمایه‌گذاران جدید باید برای ارزش‌گذاری‌ها مثبت باشد.”

هرچند این شرایط می‌توانند با چالش‌هایی مواجه شوند، اما گزارش اشاره کرد که مخاطرات ممکن است با مواجهه با یک “فرود سخت” در اقتصاد ایالات متحده در سال آینده متقابل شوند. این مواجهه می‌تواند شامل “از سرگیری افزایش نرخ فدرال رزرو یا کاهش کمتر از حد انتظار فدرال رزرو، و یا تأخیر طولانی در تأیید نظارتی یک ETF بیت‌کوین نقدی برای بازار ایالات متحده باشد.”

Grayscale تأکید کرد که این خطرات می‌توانند به طور قابل توجهی اثرگذار باشند و ممکن است مانع از بازیابی مداوم ارزهای دیجیتال، حداقل در کوتاه مدت شوند. در زمان انتشار گزارش، بیت کوین به میزانی حدود ۳۸,۵۸۰ دلار ارزش داشته و در ۲۴ ساعت گذشته تقریباً ۳٪ افزایش یافته است.


منبع: theblock.co

 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده