آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چرخه های تاریخی بیت کوین با فیبوناچی نشان دهنده افزایش قیمت بیت کوین در محدوده ۴۴K-48K در ۷۰ روز آینده است.

چرخه های تاریخی بیت کوین با فیبوناچی نشان دهنده افزایش قیمت بیت کوین در محدوده ۴۴K-48K در ۷۰ روز آینده است.

چرخه های تاریخی بیت کوین با فیبوناچی نشان دهنده افزایش قیمت بیت کوین در محدوده ۴۴K-48K در ۷۰ روز آینده است.

به گزارش زوم ارز،

  • الگوهای تاریخی بیت کوین نشان دهنده چرخه های تکراری مرتبط با سطوح اصلاح فیبوناچی است.
  • دوره های قبلی بازار، مراحل تثبیت را قبل از شکست قابل توجه قیمت نشان داده اند.
  • چرخه آتی به افزایش احتمالی بیت کوین به محدوده ۴۴K-48K تا اکتبر تا نوامبر ۲۰۲۳ اشاره دارد.

بیت کوین همیشه موضوع بررسی دقیق و تجزیه و تحلیل بی پایان بوده است. با این حال، عناصر کمی به اندازه سطوح اصلاح فیبوناچی در پیش بینی اقدامات قیمت آتی بیت کوین قابل اعتماد بوده اند. ما چرخه‌های مختلفی از یکپارچگی و شکست را دیده‌ایم که به شدت با این سطوح فیبوناچی مرتبط است، و ممکن است در آستانه حرکت مهم دیگری باشیم.

در اولین چرخه شناسایی شده (چرخه A)، بیت کوین به سطح فیبوناچی ۰.۷۰۲ رسید و قبل از شکستن وارد یک دوره تثبیت ۱۵۰ روزه شد. به طور مشابه، در چرخه B، بیت کوین در حال رقص دیگری با سطح ۰.۷۰۲ بود که منجر به یک مرحله تثبیت ۱۵۰ روزه و به دنبال آن افزایش یافت.

چرخه سوم (چرخه C) دچار پیچیدگی شد و بیت کوین در سطح فیبوناچی ۰.۷۰۲ رد شد و تقریباً ۵۰۰ روز طول کشید تا دوباره شتاب خود را به دست آورد و شکسته شود. از طریق. به سرعت به چرخه E امروزی، تقریباً ۲۲۰ روز از الگوی مشابه چرخه B عبور کرده‌ایم. اگر تاریخ راهنما باشد، انتظار افزایش بالقوه‌ای به محدوده ۴۴K-48K تا اکتبر تا نوامبر ۲۰۲۳ داریم. p>

چرا این مهم است؟ اگر شما یک سرمایه گذار یا معامله گر هستید، درک این چرخه های تکراری می تواند به شما یک مزیت مهم در موقعیت سبد خود برای سودهای بالقوه بدهد. افزایش به محدوده ۴۴K-48K می تواند عصر جدیدی را برای بیت کوین فعال کند، علاقه سازمانی جدیدی را به خود جلب کند و احتمالاً زمینه را برای ارزش گذاری های بالاتر در آینده فراهم کند.

در پایان، با نزدیک شدن به پایان سال ۲۰۲۳، همه نگاه ها به بیت کوین خواهد بود. آیا از الگوهای تاریخی خود پیروی خواهد کرد و یک شکاف مهم دیگر به ما خواهد داد یا شاهد انحراف خواهیم بود؟ در هر صورت، ۲ تا ۳ ماه آینده می تواند یک دوره حیاتی برای بیت کوین و بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال باشد.


منبع: cryptonewsland.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

1 دیدگاه دربارهٔ «چرخه های تاریخی بیت کوین با فیبوناچی نشان دهنده افزایش قیمت بیت کوین در محدوده ۴۴K-48K در ۷۰ روز آینده است.;

  1. پیش بینی ها همیشه به واقعیت نمیپیونده در زمان مشخص…….. ولی اینکه بیت در اینده رشد خواهد کرد شکی نیست………..

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده