آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر: افزایش قیمت بیت کوین در آینده ای نزدیک با تایید احتمالی ETF آن!🤯

تحلیلگر: افزایش قیمت بیت کوین در آینده ای نزدیک با تایید احتمالی ETF آن!

تحلیلگر: افزایش قیمت بیت کوین در آینده ای نزدیک با تایید احتمالی ETF آن!🤯

به گزارش زوم ارز، مایکل ون دی پوپ، یک تحلیل‌گر معروف در حوزه رمزارز، اعلام کرد که با تأیید احتمالی ETF بیت کوین اسپات در آینده نزدیک، او انتظار دارد قیمت بیت کوین به طرز چشم‌گیری افزایش یابد. وی با بیان اینکه تأیید این ETF می‌تواند نقطه کانونی برای بیت کوین باشد، پیش‌بینی کرد که این واقعه می‌تواند دوره‌ای از افزایش علاقه و پتانسیل افزایش قیمت را برای این ارز دیجیتال پیش بینی کند.

ون دی پوپ همچنین تصریح کرد که اتریوم نیز ادامه به عملکرد مثبت خود خواهد داد و ظهور دوره بعدی آلت کوین‌ها را پیش‌بینی کرد.

به گفته تحلیلگر Michaël van de Poppe، افزایش قیمت بیت کوین در آینده با تایید احتمالی ETF بیت کوین اسپات انتظار می رود.

دیدگاه‌های ون دی پوپ تنها به بیت‌کوین محدود نمی‌شود. او تأکید دارد که زمانی که علاقه به بیت‌کوین کاهش یابد، زمینه‌ای برای رالی آلت‌کوین‌ها فراهم می‌شود. آلت‌کوین‌ها که به تمثیل ارزهای دیجیتال مختلف به جز بیت‌کوین هستند، در حال آماده شدن برای تجربه افزایش فعالیت در بازار و افزایش بالقوه قیمت می‌باشند.

ون دی پوپ علاوه بر این، اتریوم را به عنوان یک مجری برجسته معرفی می‌کند. با وجود اینکه بیت‌کوین به عنوان نقطه تمرکز اصلی جلب توجه قرار گرفته است، انتظار می‌رود که اتریوم با نشان دادن انعطاف‌پذیری و جذابیت خود برای سرمایه‌گذاران و تاجران، درخشش خود را حفظ کند.

به گفته تحلیلگر Michaël van de Poppe، افزایش قیمت بیت کوین در آینده با تایید احتمالی ETF بیت کوین اسپات انتظار می رود.

این تحلیلگر همچنین معتقد است که ارزش کل بازار آلت‌کوین‌ها در نهایت از محدوده انباشتگی خارج می‌شود. او با اشاره به اینکه این محدوده انباشت در هجده ماه گذشته دست‌نخورده باقی مانده است، اظهار کرده که او انتظار دارد شکست و افزایش ۵۰ درصدی را ببینیم.

توصیه ون دی پوپ به فعالان بازار واضح است: صبور باشید. در دنیای پرسرعت و پویا ارزهای دیجیتال، که در آن احساسات بازار می‌تواند به سرعت تغییر کند، صبر به عنوان یک فضیلت ارزشمند ظاهر می‌شود. این تحلیلگر پیشنهاد می‌کند که حرکت‌های متوالی از بیت‌کوین به آلت‌کوین‌ها و اتریوم در طول زمان ظاهر می‌شود و سرمایه‌گذاران را ملزم می‌کند در رویکردهای خود هوشیار و قاطع بمانند.

نوسانات قیمت در دنیای ارزهای دیجیتال در دو ماه گذشته سریع بوده است و روندهای بازار، تحولات نظارتی و پیش‌بینی‌های تحلیلگران را در این زمینه به واقعیت تبدیل کرده است. نظرات Michaël van de Poppe به عنوان یادآوری برای علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال است تا با صبر و حوصله در بازار حرکت کنند و در عین حال بر فرصت‌های هیجان‌انگیز برای بیت‌کوین، آلت‌کوین‌ها و اتریوم در دوره آتی تأکید کنند.


منبع: en.coin-turk.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده