آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگران می گویند تسلط بر بازار رمزارز بیت کوین به ۵۰ درصد می رسد و می تواند بالاتر رود

تحلیلگران می گویند تسلط بر بازار رمزارز بیت کوین به ۵۰ درصد می رسد و می تواند بالاتر رود

تحلیلگران می گویند: دامیننس بیت کوین به ۵۰ درصد می رسد و می تواند بالاتر رود

به گزارش زوم ارز، بیت کوین (BTC) در ماه گذشته در حال اجرا بوده است – قیمت فعلی آن ۲۶۷۰۰ دلار است که نسبت به ۳۰ روز پیش تقریبا ثابت است – اما تسلط آن بر بازار با افزایش خطرات در حال افزایش بوده است. بقیه بخش ارزهای دیجیتال.

نرخ تسلط بر بازار بیت‌کوین، که سهم بزرگ‌ترین ارز دیجیتال از کل بازار دارایی‌های دیجیتال را دنبال می‌کند، اوایل روز دوشنبه به ۵۰.۲ درصد افزایش یافت که قوی‌ترین سطح آن در یک ماه گذشته است. و نزدیک به بالاترین سطح ۲۶ ماهه ۵۲% در پایان ژوئن رسیده است.

با نگاهی گسترده تر، تسلط بیت کوین در بازار بیش از دو سال در محدوده بین ۳۹ تا ۴۹ درصد بود قبل از اینکه به سطح ۵۲ درصد در ژوئن پس از درخواست مدیر دارایی بلک راک برای یک صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین، امیدها را در مورد آزادسازی جریان های عظیم به دارایی برانگیخت.

مارکوس تیلن، رئیس تحقیقات ارائه‌دهنده خدمات رمزنگاری Matrixport، در مصاحبه‌ای با CoinDeskTV در روز دوشنبه توضیح داد که بیت‌کوین از «فشار خرید بالقوه» بیشتری از فهرست‌های ETF برخوردار است، در حالی که ارزهای دیجیتال جایگزین – همچنین به عنوان آلت‌کوین‌ها – ممکن است در آستانه سقوط باشند. پایین تر شکستن او به فروش توکن صرافی ورشکسته FTX، کاهش درآمد پروتکل اتریوم و بازگشایی توکن های آتی – که به سرمایه گذاران سرمایه گذاری خطرپذیر اجازه می دهد توکن ها را بفروشند – از جمله خطرات موجود در بازار آلت کوین اشاره کرد.

تیلن گفت: «BTC امسال در ماه جولای به اوج خود رسید، در حالی که ETH در آوریل به اوج خود رسید. «همه این اعلامیه‌های [ETF] واقعاً به نفع آلت‌کوین‌ها، حتی اتر نبوده است.»

نوئل آچسون، تحلیلگر کلان، خاطرنشان کرد که بیت کوین احتمالاً از آخرین تغییرات نظارتی پیشنهاد شده توسط وزارت خدمات مالی نیویورک (NYFDS) در روز دوشنبه، از جمله قوانین سخت‌گیرانه‌تر برای فهرست کردن ارزهای رمزنگاری شده در صرافی‌ها و همزمان در فهرست سبز BTC به عنوان دارایی دیجیتال سود خواهد برد. که دارندگان مجوز می توانند بدون موانع نظارتی بیشتر لیست یا نگهداری کنند.

آچسون در یک خبرنامه نوشت: «تاثیر فوری بر بازارهای رمزنگاری می‌تواند چرخش بیشتر به BTC باشد، زیرا وضعیت آن را به عنوان دارایی رمزنگاری «ایمن» تثبیت می‌کند.

منبع: coindesk.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده