آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با رشد قابل توجه، بیت کوین به قیمت ۵۷ هزار دلار دست یافت!😲

وضعیت تورم ایالات متحده چگونه است که برای ارزهای دیجیتال حیاتی است؟

با رشد قابل توجه، بیت کوین به قیمت ۵۷ هزار دلار دست یافت!

به گزارش زوم ارز، بعد از افزایش‌های قابل توجه در روز دوشنبه در ایالات متحده، بیت کوین در ساعات اولیه صبح سه شنبه در مناطق آسیایی چندین نقطه عطف اضافی را پشت سر گذاشت و برای اولین بار از نوامبر ۲۰۲۱ به بالای ۵۷۰۰۰ دلار رسید.

در زمان نوشتن این متن، بیت کوین به اندازه‌ی کمی به ۵۶۵۰۰ دلار کاهش یافته بود، اما همچنان در مدت ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۹ درصد رشد داشت. همچنین، شاخص گسترده‌تر CoinDesk 20 در همان بازه زمانی ۸.۹ درصد رشد داشت.

رالی صبح روز دوشنبه در ایالات متحده آغاز شد و بیت کوین به قیمت ۵۳۰۰۰ دلار فروخته شد، که برای اولین بار از نوامبر ۲۰۲۱ به آن دست یافت. در انتهای روز، قیمت به بالای ۵۴۰۰۰ دلار رسید. در طول بعدازظهر ایالات متحده و در اوایل صبح آسیا، فعالیت بسیار فعالی در بازار صورت گرفت و بیت کوین در عرض چند دقیقه سطوحی مانند ۵۵۰۰۰ دلار، ۵۶۰۰۰ دلار و ۵۷۰۰۰ دلار را به دست آورد.

به گزارش بلومبرگ، حرکت صعودی بیت کوین در اوایل روز دوشنبه، فعالیت قابل توجهی در ETF های بیت کوین مستقر در ایالات متحده را تحریک کرد. گروهی مشتمل بر GBTC در روز دوشنبه رکورد بالایی با حجم معاملات بیش از ۲.۴ میلیارد دلار ثبت کرد.

درباره GBTC، باید اشاره کرد که خروجی بیت کوین در یک روز، کوچکترین آن از زمان راه‌اندازی ETF در ۱۱ ژانویه بود و تنها ۹۲۱ توکن را از دست داد.

بیشتر بخوانید: علت افزایش قیمت بیت کوین

منبع: coindesk.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده