آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پس از چاپ ۱ میلیارد USDT، بیت کوین به قیمت ۴۳۰۰۰ دلار می‌رسد!🤩

پس از چاپ ۱ میلیارد USDT، بیت کوین به قیمت ۴۳۰۰۰ دلار می‌رسد!🤩

پس از چاپ ۱ میلیارد USDT، بیت کوین به قیمت ۴۳۰۰۰ دلار می‌رسد!

به گزارش زوم ارز، بازار ارزهای دیجیتال با تغییر قابل توجهی در قیمت بیت کوین یکبار دیگر توجه جهانی را به خود جلب کرده است. فعالیت گسترده ضربات توسط Tether باعث ایجاد بحث‌های گسترده و تجزیه و تحلیل عمیق در جامعه شده است.

سرمایه‌گذاران نهادی برجسته این روند را به عنوان نشانه‌ای از افزایش علاقه و تقاضا برای بیت کوین تفسیر می‌کنند که به طور بالقوه منجر به افزایش قابل توجه قیمت آن می‌شود.

بیشتر بخوانید: علت افزایش قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین به بالای ۴۳۰۰۰ دلار رسید

با ایجاد ۱ میلیارد دلار USDT توسط تتر، ارزش بیت کوین امروز از سطح ۴۳,۰۰۰ دلار عبور کرده است. از ۲۰ اکتبر ۲۰۲۳، تتر با ایجاد ۱۳ میلیارد دلار آمریکا، ولگردی و ولگردی قابل توجهی را تجربه کرده است. این روند همزمان با روند صعودی قیمت در بازار کریپتو در چند ماه گذشته رخ داده است.

از نظر تاریخی، ضربات تتر در مقیاس بزرگ با افزایش قابل توجه قیمت بیت کوین ارتباط نزدیکی دارد. ضربات اخیر سؤالاتی را درباره نوسانات احتمالی در آینده نزدیک به وجود آورده است.

عملکرد بیت کوین (BTC). منبع: TradingView
عملکرد بیت کوین (BTC). منبع: TradingView

افزایش ارزش بیت کوین صرفاً به اقدامات تتر نسبت داده نمی‌شود. تقاضای گسترده‌تر برای بیت کوین در موفقیت ETF بیت کوین  BlackRock مشهود است. این اولین شرکتی است که بیش از ۲ میلیارد دلار دارایی دارد و بیش از ۵۲۰۰۰ بیت کوین در اختیار دارد.

این نقطه عطف نشان دهنده افزایش اعتماد سرمایه‌گذاران و پذیرش نهادی بیت کوین به عنوان یک سرمایه‌گذاری بادوام است. در واقع، سرمایه‌گذاران نهادی مانند آنتونی اسکاراموچی آینده‌ای صعودی را برای بیت کوین پیش‌بینی می‌کنند. او با استناد به الگوهای تاریخی مربوط به چرخه‌های نصف شدن بیت کوین، افزایش قابل توجهی در قیمت بیت کوین پس از نصف شدن پیشنهاد کرد.

«برگردید و به چرخه‌های نصف شدن بیت کوین نگاه کنید. اسکاراموچی گفت: روزی که بیت کوین نصف شد، آن را در چهار [و] ۱۸ ماه بعد ضرب کنید و عجیب است که این قیمت بیت کوین بوده است.

محاسبات اسکاراموچی، بر اساس برآوردهای محافظه‌کارانه، ارزش آتی خیره‌کننده‌ای را برای بیت کوین بین ۲۰۰,۰۰۰ تا ۲۴۰,۰۰۰ دلار پیشنهاد می‌کند. با این حال، پیش‌بینی بلندمدت او حتی خوش‌بینانه‌تر است. او پیشنهاد کرد که بیت کوین می‌تواند با نیمی از ارزش بازار طلا برابری کند و به طور بالقوه یک بیت کوین را به تقریباً ۴۰۰,۰۰۰ دلار افزایش دهد.

تلاقی فعالیت‌های استخراج تتر، افزایش سرمایه‌گذاری نهادی، و نصف شدن بیت کوین در آینده، علیرغم اصلاح قیمت اخیر در بازار ارزهای دیجیتال، تصویری صعودی را نشان می‌دهد.


منبع: beincrypto.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده