آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا بیت کوین می تواند دوباره به ۴۵ هزار دلار برسد؟🤔

آیا بیت کوین می تواند دوباره به ۴۵ هزار دلار برسد؟🤔

آیا بیت کوین می تواند دوباره به ۴۵ هزار دلار برسد؟

به گزارش زوم ارز، قیمت بیت کوین در حال بهبود از مقاومت ۴۲۰۰۰ دلاری است. برای ادامه روند صعودی، قیمت بیت کوین باید سطوح ۴۲۸۰۰ و ۴۳۵۰۰ دلار را تسویه کند تا به سمت مقاومت ۴۵۰۰۰ دلاری افزایش یابد.

  • در نمودار ساعتی جفت BTC/USD (از Kraken)، قیمت بیت کوین در بالای سطح ۴۱۵۰۰ دلار و در حال معامله با میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار دارد.
  • یک خط روند صعودی کلیدی در نزدیکی سطح ۴۱۵۰۰ دلار شکل می‌گیرد که به عنوان پشتیبانی عمل می‌کند.
  • اگر بیت کوین توانایی پشتیبانی‌های مقاومت ۴۲۸۰۰ دلاری و ۴۳۵۰۰ دلاری را نشان دهد، می‌تواند رشد پایداری را آغاز کند و به سمت مقاومت ۴۵۰۰۰ دلاری حرکت کند.

هدف قیمت بیت کوین بالاتر است

قیمت بیت کوین پایه حمایتی بالاتر از منطقه حمایتی ۴۰۰۰۰ دلاری شکل گرفت. بیت کوین با شروع به افزایش، سطوح مقاومت ۴۱۲۰۰ و ۴۱۵۰۰ دلاری را شکست و روند صعودی را آغاز کرد.

سپس، قیمت به سمت منطقه ۴۲۸۰۰ دلاری حرکت کرد و یک اوج نزدیک به ۴۲۸۰۰ دلار تشکیل شد. اما قبل از ادامه روند صعودی، قیمت به زیر سطح ۴۲۲۰۰ دلار کاهش یافت.

بیت کوین سطح ۲۳.۶ درصدی فیبوناچی اصلاحی حرکت رو به بالا را از ۳۸۵۱۸ دلار به ۴۲۸۰۰ دلار آزمایش کرد. همچنین در نمودار ساعتی جفت BTC/USD، یک خط روند صعودی کلیدی با پشتیبانی نزدیک به ۴۱۵۰۰ دلار شکل می‌گیرد.

در حال حاضر، قیمت بیت کوین در بالای سطح ۴۱۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. مقاومت فوری نزدیک به سطح ۴۲۵۰۰ دلار قرار دارد و مقاومت کلیدی بعدی می‌تواند ۴۲۸۰۰ دلار باشد. اگر قیمت بیت کوین بتواند از این سطح عبور کند، می‌تواند به سمت ۴۳۵۰۰ دلار حرکت کند.

بیشتر بخوانید: علت افزایش قیمت بیت کوین

منبع: BTCUSD در TradingView.com
منبع: BTCUSD در TradingView.com

حرکت واضح به سمت مقاومت ۴۳۵۰۰ دلاری می‌تواند قیمت بیت کوین را به سمت مقاومت ۴۴۲۵۰ دلاری سوق دهد. در حال حاضر، مقاومت بعدی نزدیک به سطح ۴۵۰۰۰ دلار در حال شکل‌گیری است.

بسته شدن قیمت بیت کوین به بالای سطح ۴۵۰۰۰ دلار می‌تواند باعث افزایش بیشتر قیمت شود. مقاومت اصلی بعدی در این حالت ۴۶۵۰۰ دلار است و در صورت عبور از آن، قیمت بیت کوین می‌تواند به سطح بالاتری افزایش یابد.

یک کاهش دیگر در BTC؟

اگر بیت کوین نتواند از منطقه مقاومت ۴۲۸۰۰ دلاری بالا بروید، احتمالاً یک کاهش دیگر را آغاز خواهد کرد. در این حالت، سطح پشتیبانی فوری در نزولی نزدیک به ۴۱۷۵۰ دلار قرار دارد.

پشتیبانی اصلی بعدی در سطح ۴۱۵۰۰ دلار و خط روند قرار دارد. اگر قیمت بیت کوین بتواند زیر سطح ۴۱۵۰۰ دلار بسته شود، ممکن است شتاب نزولی پیدا کند. در این صورت، قیمت می‌تواند به سمت سطح پشتیبانی ۴۰۶۵۰ دلار یا سطح اصلاح فیبوناچی ۵۰ درصدی حرکت صعودی از ۳۸۵۱۸ دلار به سمت بالاترین سطح ۴۲۸۰۰ دلار در کوتاه مدت حرکت کند.

با توجه به نشانگرهای فنی، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  نشانگر MACD ساعتی: MACD در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد و سرعت می‌گیرد.
  • نشانگر RSI ساعتی: RSI برای جفت BTC/USD در حال حاضر بالاتر از سطح ۵۰ قرار دارد.

سطوح پشتیبانی اصلی عبارتند از: ۴۱۵۰۰ دلار و سپس ۴۰۶۵۰ دلار.

سطوح مقاومت اصلی عبارتند از: ۴۲۸۰۰ دلار، ۴۳۵۰۰ دلار و ۴۵۰۰۰ دلار.


منبع: newsbtc.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده