آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

به نظر می رسد قیمت بیت کوین به ۷۵ هزار دلار افزایش یابد!

به نظر می رسد قیمت بیت کوین به ۷۵ هزار دلار افزایش یابد!

به نظر می رسد قیمت بیت کوین به ۷۵ هزار دلار افزایش یابد!

به گزارش زوم ارز، قیمت بیت کوین در حال نزدیک شدن به سقف ۷۵ هزار دلاری می‌باشد، که این موضوع به نشانه‌های افزایش قابل توجه در بازار اشاره دارد. اشارات به حرکت بیت کوین به مقاومت ۷۵۰۰۰ دلاری در کوتاه مدت داده شده است.

در نمودار‌های مالی مشاهده شده که قیمت بیت کوین به طور مداوم از محدوده ۷۳۰۰۰ دلاری فراتر رفته و آماده برای رشد به مقاومت ۷۵۰۰۰ دلاری می‌باشد.

از جمله نکات مهم معاملاتی در بازار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قیمت بیت کوین نشانه‌های مثبتی را نشان داده است و به سودهای بیشتر بالای منطقه ۷۳۰۰۰ دلاری توجه کرده است.
  • قیمت در حدود ۷۲۵۰۰ دلار معامله شده و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در حال معامله است.
  • در نمودار ساعتی جفت BTC/USD (فید داده از Kraken) خط روند صعودی با پشتیبانی ۷۲۸۰۰ دلار شکل گرفته است.
  • در صورت پشتیبانی از سطوح ۷۳,۴۵۰ و ۷۳,۵۰۰ دلار، احتمالاً این بازار به حرکت مثبت خود ادامه خواهد داد.

قدرت نفوذ ATH برای بیت کوین

قیمت بیت کوین به تلاش برای نفوذ به محدوده ۷۲۰۰۰ دلاری ادامه داده و از سقف ۷۲۵۰۰ دلاری عبور کرده است. به نظر می‌رسد که آینده قیمت‌ها در محدوده ۷۳۰۰۰ دلاری قرار دارد.

پیش از شروع اصلاحات نزولی، قیمت به بیشترین مقدار تاریخی خود بالای ۷۳۵۰۰ دلار معامله شد و پس از آن کاهش یافت. می‌توان ادعا کرد که با استراحت نسبتاً کوتاه، قیمت دوباره در حال افزایش است و انتظار می‌رود به سمت ۷۳۰۰۰ دلار حرکت کند.

در حال حاضر، بیت کوین با قیمت بالای ۷۲۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در حال معامله است، که این وضعیت سود را بالاتر از سطح اصلاح فیبوناچی ۵۰ درصدی از ۷۱,۷۲۵ دلار به ۷۳,۴۸۵ دلار نگه داشته است.

منبع: BTCUSD در TradingView.com
منبع: BTCUSD در TradingView.com

مقاومت فوری در نزدیکی ۷۳۲۰۰ دلار قرار دارد. مقاومت بعدی مهم می‌تواند ۷۳۵۰۰ دلار باشد که انتظار می‌رود با عبور از این مرز، قیمت به محدوده مقاومت ۷۴۲۰۰ دلار بالا برود.

اگر حرکت قابل رؤیتی در بالای سطح مقاومت ۷۴۲۰۰ دلار رخ دهد، قیمت حتی می‌تواند به بالای مقاومت ۷۵۰۰۰ دلار حرکت کند و احتمالاً به سطح ۷۶۵۰۰ دلار برسد.

اگر بیت کوین قادر به اختراق ناحیه مقاومت ۷۳۵۰۰ دلار نشود، این می‌تواند به شروع یک اصلاح نزولی منجر شود. سطوح حمایت فوری در این حالت نزولی در نزدیکی ۷۲۸۰۰ دلار و خط روند قرار دارند.

اولین سطح پشتیبانی اصلی در حدود ۷۲۱۵۰ دلار یا ۷۶.۴٪ سطح اصلاح فیبوناچی از حرکت صعودی ۷۱۷۲۵ دلار تا ۷۳۴۸۵ دلار می‌باشد. در صورتی که قیمت به زیر ۷۲۱۵۰ دلار برسد، ممکن است یک اصلاح مناسب به سمت سطح ۷۰۰۰۰ دلار آغاز شود و هر گونه افت اضافی ممکن است قیمت را به سمت ناحیه حمایت ۶۸۵۰۰ دلاری بکشاند.

در مورد نشانگرهای فنی، MACD ساعتی در حال حاضر در منطقه صعودی است و RSI ساعتی برای BTC/USD از سطح ۵۰ بالاتر است. سطوح اصلی پشتیبانی در این روند ۷۲۸۰۰ دلار و ۷۲۱۵۰ دلار و سطوح اصلی مقاومت در حدود ۷۳۲۰۰ دلار، ۷۳۵۰۰ دلار و ۷۵۰۰۰ دلار قرار دارند.

این مقاله به منظور اهداف آموزشی ارائه شده است و هر گونه تصمیم گیری سرمایه گذاری به دقت و با تحقیقات کافی باید انجام شود. اطلاعات ارائه شده در این مقاله تنها نظرات NewsBTC را منعکس می‌کند و سرمایه گذاری همیشه با ریسک‌های خاص خود همراه است.

منبع: newsbtc.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید