آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

رشد دو رقمی قیمت بیت‌کوین در ماه فوریه، تاریخچه ای پرقدرت را نشان می‌دهد!🤯

رشد دو رقمی قیمت بیت‌کوین در ماه فوریه، تاریخچه ای پرقدرت را نشان می‌دهد!🤯

رشد دو رقمی قیمت بیت‌کوین در ماه فوریه، تاریخچه ای پرقدرت را نشان می‌دهد!

به گزارش زوم ارز، در ماه افتتاحیه سال ۲۰۲۴، بازار کریپتو بزرگترین تغییرات لرزه‌ای را، به ویژه در حوزه بیت کوین، تجربه کرد. یک نکته کلیدی در ژانویه، حرکت پیشگامانه توسط بزرگترین صندوق‌های تامینی و موسسات مالی جهان بود که با آغاز عصر ETF بیت کوین، این بازار را به سمت جلو هدایت کرد.

این تحولات باعث شدند که بیت کوین یک ترن هوایی را تجربه کند و قیمت آن در ۲۸ روز تنها بین ۴۸،۹۶۹ تا ۳۸،۵۵۵ دلار نوسان کند. با این حال، همزمان با پایان ژانویه، ارز دیجیتال اصلی انعطاف پذیری را نشان داد و ماه را با افزایش ضعیف ۰.۷ درصد به پایان رساند.

آمار CryptoRank
آمار CryptoRank

با ورود به ماه فوریه، تمام توجه‌ها به داده‌های تاریخی قیمت بیت کوین متمرکز می‌شود و الگوها به یک روند جذاب اشاره می‌کنند. براساس آمار CryptoRank که از فوریه ۲۰۱۱ تا ۲۰۲۳ را پوشش می‌دهد، بیت کوین در میانگین سودآوری قابل توجهی به اندازه ۱۴.۵ درصد نشان داده است، که با میانگین ارزش ۱۲.۲ درصد، تا حد زیادی مشابه است.

جدول قیمت بیت کوین
جدول قیمت بیت کوین

اهمیت این ماه با این واقعیت بیشتر مشخص می‌شود که آخرین باری که قیمت بیت کوین با کاهش قابل توجهی در فوریه ۲۰۲۰ روبرو شد، یادآوری خاطراتی تلخ برای افرادی است که در آن دوره پرتلاطم به بازار کریپتو وارد شده بودند. این زمان در فوریه ۲۰۱۴ نیز، بیت کوین با رکودی مواجه شده بود.

تحلیل تاریخچه قیمت بیت کوین الگوی ثابتی از افزایش فعالیت و تغییرات قابل توجه در فوریه را نشان می‌دهد. با اعتراف به ماهیت پویای بازار کریپتو، سابقه گسترده بیت کوین به عنوان یک دارایی مبادله‌ای برای بیش از یک دهه، بینش و راهنمایی ارزشمندی را ارائه می‌دهد.


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده