آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چه چیزی می تواند باعث افزایش قیمت بیت کوین تازه شود؟🤔

کاهش قیمت بیت کوین!چه چیزی می تواند باعث افزایش تازه شود؟

چه چیزی می تواند باعث افزایش قیمت بیت کوین تازه شود؟🤔

به گزارش زوم ارز، قیمت بیت کوین نتوانست به بالاتر از سطح مقاومت ۴۳۵۰۰ دلار برسد و کاهش جدیدی را آغاز کرد. این احتمال وجود دارد که به زودی قیمت به سطح پشتیبانی ۴۰۰۰۰ دلاری بازبینی شود.

  • بیت کوین در حال حاضر به زیر منطقه پشتیبانی ۴۲۰۰۰ دلاری حرکت می‌کند و متوسط متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.
  • همچنین، یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۴۱۸۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD در حال شکل‌گیری است.
  • این جفت ارز ممکن است علاقه زیادی به خرید در نزدیکی سطوح ۴۰۶۰۰ و ۴۰۰۰۰ دلار داشته باشد.

قیمت بیت کوین به زیر ۴۲ هزار دلار کاهش می یابد

قیمت بیت کوین تلاش کرد تا بالاتر از سطح ۴۳۰۰۰ دلار افزایش یابد، اما نتوانست مقاومت ۴۳۵۰۰ دلاری را شکست دهد و الگوی رد دیگری را شکل داد.

قیمت در نزدیکی ۴۳,۴۲۱ دلار شکل گرفت و سپس دوباره کاهش یافت. حرکتی به سمت زیر سطوح ۴۲۲۰۰ و ۴۲۰۰۰ دلار دیده شد. قیمت به زیر سطح ۵۰% اصلاحی فیبوناچی حرکت صعودی از ۴۰,۶۰۵ دلار به ۴۳,۴۲۱ دلار کاهش یافت.

در حال حاضر، بیت کوین زیر ۴۲۰۰۰ دلار قرار دارد و متوسط متحرک ساده ۱۰۰ ساعته راهنمای معاملاتی است. همچنین، یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۴۱۸۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD شکل گرفته است.

منبع: BTCUSD در TradingView.com
منبع: BTCUSD در TradingView.com

 

در جهت صعودی، مقاومت فوری نزدیک به سطح ۴۱۲۵۰ دلار وجود دارد. اولین مقاومت اصلی نزدیک به ۴۱۸۰۰ دلار قرار دارد و خط روند در این نقطه شکل می‌گیرد. بسته شدن قیمت بالاتر از مقاومت ۴۱۸۰۰ دلار می‌تواند شروع یک افزایش ثابت را نشان دهد. مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به ۴۲۲۵۰ دلار قرار می‌گیرد و بیت کوین می‌تواند به سطح ۴۲۸۰۰ دلار افزایش یابد. حرکت واضحی از سطح ۴۲۸۰۰ دلار به بالا می‌تواند سرعت آزمایش ۴۳۵۰۰ دلار را به همراه داشته باشد.”

تلفات بیشتر در BTC؟

برای بیت کوین، حمایت فوری نزدیک به سطح ۴۰۶۰۰ دلار یا آخرین نوسان پایین است. پشتیبانی عمده بعدی نزدیک به ۴۰۰۰۰ دلار و زیر آن نزدیک به سطح گسترش فیبوناچی ۱.۲۳۶ از حرکت صعودی است که از ۴۰,۶۰۵ دلار به ۴۳,۴۲۱ دلار پیشرفت کرده است.

در صورت نزول قیمت زیر ۳۹۵۰۰ دلار، خطر ضرر بیشتر وجود دارد و ممکن است قیمت به سمت حمایت ۳۸۴۰۰ دلار کاهش یابد.

در نمودارهای فنی، MACD ساعتی در منطقه نزولی سرعت می‌گیرد و RSI ساعتی برای BTC/USD در زیر سطح ۲۰ قرار دارد.

سطوح پشتیبانی اصلی بیت کوین عبارتند از ۴۰,۶۰۰ دلار و پس از آن ۴۰,۰۰۰ دلار. در مقابل، سطوح مقاومت اصلی شامل ۴۱۲۵۰ دلار، ۴۱۸۰۰ دلار و ۴۲۲۵۰ دلار هستند.


منبع: newsbtc.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده