آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

قیمت بیت کوین ممکن است دوباره افزایش یابد اما آیا گاوها می توانند بیت کوین را به ۳۰ هزار دلار ارسال کنند؟

قیمت بیت کوین ممکن است دوباره افزایش یابد اما آیا گاوها می توانند بیت کوین را به ۳۰ هزار دلار ارسال کنند؟

آیا خریداران بیت کوین می توانند قیمت بیت کوین را به ۳۰ هزار دلار برسانند؟

به گزارش زوم ارز، قیمت بیت کوین پس از اینکه نتوانست منطقه مقاومت ۲۸۵۰۰ دلاری را پاک کند، یک اصلاح نزولی را آغاز کرد. بیت کوین به زیر سطح ۲۸۰۰۰ دلار کاهش یافت و منطقه پشتیبانی ۲۷۲۰۰ دلار را آزمایش کرد.

کم اخیر اخیر نزدیک به ۲۷۱۸۵ دلار تشکیل شد و قیمت دوباره در حال افزایش است. حرکتی بالاتر از سطوح مقاومت ۲۷,۴۰۰ و ۲۷,۵۰۰ دلاری وجود داشت. اوج در نزدیکی ۲۸,۲۸۴ دلار تشکیل شده است و قیمت اکنون در حال تثبیت سودهای زیر سطح ۲۳.۶% فیب اصلاحی افزایش اخیر از ۲۷,۱۸۵ دلار نوسانی پایین به ۲۸,۲۸۴ دلار است.

بیت کوین اکنون بالای ۲۷۸۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود. قیمت اکنون در حال آزمایش منطقه مقاومت ۲۸۰۰۰ دلاری است. همچنین یک کانال نزولی کوتاه مدت با مقاومت نزدیک به ۲۷۹۸۰ دلار در نمودار ساعتی جفت BTC/USD در حال شکل گیری است.

منبع: BTCUSD در TradingView.com
منبع: BTCUSD در TradingView.com

 

مقاومت فوری در روند صعودی نزدیک به سطح ۲۸۰۰۰ دلار است. مقاومت کلیدی بعدی می تواند نزدیک به سطح ۲۸۵۰۰ دلار باشد. بسته شدن بالاتر از مقاومت ۲۸۵۰۰ دلاری می‌تواند آغازگر افزایش دیگری باشد. در مورد ذکر شده، قیمت می تواند به سمت مقاومت ۲۹۲۰۰ دلار افزایش یابد. هر سود بیشتر ممکن است نیاز به حرکت به سمت سطح ۳۰۰۰۰ دلار داشته باشد.

اگر بیت کوین نتواند بالاتر از مقاومت ۲۸۰۰۰ دلاری خود را حفظ کند، ممکن است یک نزول جدید رخ دهد. پشتیبانی فوری در جهت نزولی نزدیک به سطح ۲۷۸۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است.

پشتیبانی عمده بعدی نزدیک به سطح ۲۷۴۵۰۰ دلار است. حمایت اصلی اکنون نزدیک به سطح ۲۷۲۰۰ دلار در حال شکل گیری است. شکست نزولی و بسته شدن به زیر سطح ۲۷۲۰۰ دلار ممکن است در کوتاه مدت قیمت را به سمت ۲۶۶۵۰ دلار کاهش دهد. پشتیبانی بعدی ۲۶۲۰۰ دلار است.

نشانگرهای فنی:

MACD ساعتی – MACD اکنون در منطقه صعودی سرعت می‌گیرد.

RSI ساعتی (شاخص قدرت نسبی) – RSI برای BTC/USD اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.

سطوح پشتیبانی اصلی – ۲۷,۸۰۰ دلار و به دنبال آن ۲۷,۲۰۰ دلار.

سطوح مقاومت اصلی – ۲۸۰۰۰ دلار، ۲۸۵۰۰ دلار و ۲۹۲۰۰ دلار.


منبع: newsbtc.com

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده