آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

افزایش قیمت بیت کوین با تبلیغات ETF از ۳۹۰۰۰ دلار گذشت😲

افزایش قیمت بیت کوین با تبلیغات ETF از ۳۹۰۰۰ دلار گذشت😲

نیم نگاهی به بازار، افزایش قیمت بیت کوین با تبلیغات ETF از ۳۹۰۰۰ دلار گذشت

به گزارش زوم ارز،قیمت بیت کوین (BTC) برای اولین بار از آوریل ۲۰۲۲ به بیش از ۳۹,۰۰۰ دلار ارتقا یافته است، که این نشانگر ادامهٔ پیش‌بینی‌های مثبت دربارهٔ آیندهٔ احتمالی این ارز در بازار بورس می‌باشد.

با توجه به صفحهٔ قیمت The Block، در ۲۴ ساعت گذشته قیمت بیت کوین حدود ۱.۵ درصد افزایش یافته و به ارزش فعلی تقریبی ۳۹,۳۰۰ دلار رسیده است. در حین نوسانات لحظه‌ای، قیمت کریپتوکارنسی به بالای ۳۹,۵۰۰ دلار افزایش یافت و پس از آن کاهشی کوچک را تجربه کرد.

طبق گزارش CoinShares، پیش‌بینی برای ETF‌های بیت‌کوین نقطه‌ای باعث بزرگ‌ترین جریان ورودی صندوق‌های دیجیتال در دو سال گذشته شده است.
طبق گزارش CoinShares، پیش‌بینی‌ها برای ETF‌های بیت‌کوین، عاملی بوده‌اند که باعث بزرگ‌ترین جریان ورودی به صندوق‌های دیجیتال در طی دو سال گذشته شده است.

علاوه بر هیجان مربوط به ETF، یک تحلیلگر از شرکت MatrixPort به تازگی صعود بیت کوین به بالای ۴۰,۰۰۰ دلار را پس از تسویه رکورد بایننس به عنوان یک مسئله “غیرقابل اجتناب” توصیف کرده است. انتخاب جدید رئیس جمهور آرژانتین، خاویر مایلی، نیز عاملی بوده است که باعث افزایش قیمت بیت کوین به سطح بالاترین مقدار آن در آن کشور شده است.

منبع: theblock.co

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده