آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

به زودی، کیف پول‌های بیت کوین Ordinals با Runestones پر خواهند شد!🤨

1709020930-9403081f86fa74772fa251d2240ef3abce30b3cf.png

به زودی، کیف پول‌های بیت کوین Ordinals با Runestones پر خواهند شد!

به گزارش زوم ارز، مرکز هنر، مد و سرگرمی Runestone: پروژه‌ای برگزار می‌شود

Runestone، یک پروژه بیت کوین Ordinals تحت رهبری مورخ مجازی NFT و کلکسیونر Ordinals به نام لئونیداس، در حال آماده‌سازی برای راه‌اندازی اولین ایردراپ خود است.

پروژه Runestone به دلیل شجره‌نامه‌اش به شدت به توجه می‌انجامد. لئونیداس ادعا می‌کند که این یک پروژه پیش از Runes است که تصویری از بیت کوین به عنوان توکن‌های قابل تبادل را برای آینده نشان می‌دهد. در عین حال، داشتن Runestone می‌تواند برای صاحبانش ثروتی قابل ملاحظه به ارمغان آورد. پروتکل کامل Runes در اواخر امسال پس از نصف شدن بیت کوین آنلاین خواهد شد.

کتیبه‌های Runestone Ordinal در صرافی‌هایی مانند بازار نهنگ‌ها با پیش‌بینی این رویداد بیشترین میزان معامله را داشته‌اند. اما با وجود تعداد محدودی از کتیبه‌های Runestone، قیمت کف فعلی برای یک عدد در وب‌سایت غیرمتمرکز بازار نهنگ‌ها در سولانا ۵۴۵ دلار است.

لئونیداس در یک مصاحبه با Decrypt گفت: “این یک تلاش کاملاً غیرمتمرکز و داوطلبانه است – من این ایده را در ماه گذشته در توییترم منتشر کردم تا یک ایردراپ بزرگ برای جامعه Ordinals راه‌اندازی کنم.” وی افزود: “هیچ تیم تخصصی، هیچ نهادی و هیچ نقشه راهی برای این پروژه وجود ندارد.”

او همچنین اظهار کرد: “بیش از ده شرکت مختلف در اکوسیستم Ordinals بودجه، منابع مهندسی و سایر منابع را برای حمایت از این پروژه ارائه کرده‌اند.”

پس از اکوسیستم اتریوم که در آخرین مرحله خود به‌طور کلی ۲۵ میلیارد دلار جذب سرمایه کرد، حالا نوبت بیت کوین است.

این پروژه به صورت یک ایردراپ برگزار می‌شود و کاربران برای بررسی وجود شرایط ایردراپ باید آدرس بیت کوین خود را در رابط Runestone کپی کنند.

صفحه Runestone در وب‌سایت تبادل OKx توضیح داده شده است که برای انتخاب یک آدرس معتبر برای Runestone airdrop، باید دارای نوشته‌هایی در Block 826600 باشد.

شرایط Runestone airdrop شامل حفظ حداقل سه کتیبه می‌شود و نباید دارای کتیبه‌هایی با انواع فایل‌هایی که با “text/plain” یا “application/json” شروع می‌شوند باشد.

لئونیداس اظهار کرد که منطق Runestone ساده است.

در یک توییت روز پنجشنبه، لئونیداس نوشت: “مورد استفاده اولیه برای بلاکچین‌ها امروز – نه برای همیشه – “عدد افزایش می‌یابد.” بهترین شکل صادقانه بیان این است که “تعداد بالا می‌رود”، میم کوین‌های غیرکاربردی هستند. بلاکچین برتر جهان باید دارای برترین میم کوین در جهان باشد. برترین میم سکه در جهان باید از طریق یک ایردراپ رایگان و بدون تخصیص تیمی به جامعه‌ای که دارای بیشترین اعتبار است، توزیع شود.

همچنین، ۱۱۲,۳۸۳ آدرس برای ایردراپ Runestone واجد شرایط هستند. طبق گفته لئونیداس، هر آدرس یک Runestone دریافت خواهد کرد.

کتیبه‌های واجد شرایط شامل کتیبه‌های به اصطلاح “نفرین‌شده” است که توسط Ord نمایه شده‌اند. دستورهای نفرین‌شده نیز به عنوان کتیبه‌های نفرین‌شده شناخته می‌شوند و به ترتیبی اعمال می‌شوند که نمایه‌ساز Ord در ابتدا آنها را نادیده می‌گیرد و باعث می‌شود در کیف‌پول‌ها و بازارها نمایش داده نشوند. ترتیب اعمال کتیبه‌های نفرین‌شده تا زمانی که حل شوند، یک عدد منفی دریافت می‌کنند.

طبق بازار NFT Magic Eden، در حال حاضر بیش از ۷۴،۰۰۰ کتیبه نفرین شده وجود دارد.

نسخه اصلی نمایه ساز Ordinals برای پیدا کردن آنها ناموفق بود. لئونیداس قبلاً به Decrypt گفته بود: “مشکل این است که با توجه به اعداد کتیبه‌ها، اگر آنها را در نسخه‌های جدید ضبط کنید، شماره کتیبه‌های قدیمی مجدداً تغییر خواهد کرد.” او توضیح داد که فحش دادن یا نفرین کتیبه یک راه حل است.

نام Runestone برای قرار دادن پروژه در چارچوب استاندارد توکن قابل تعویض Runes مورد نظر Rodamor، خالق اصلی پروتکل Ordinals، در نظر گرفته شده است. لئونیداس تأیید کرد که Runestone بخشی از اکوسیستم Runes است، اما هنوز نشانه Runes نیست.

لئونیداس توضیح داد: “اکوسیستم Runes در حال حاضر پروتکل اصلی کیسی است، به علاوه شرکت‌هایی که کاوشگر، DEX و کیف پول برای پشتیبانی از آن می‌سازند، به علاوه پروژه‌هایی قبل از Runes که قصد دارند توکن‌های Runes را همزمان با انتشار پروتکل منتشر کنند. “Runestone یک پروژه قبل از Runes است که در آن کتیبه Runestone که مردم در یک ایردراپ دریافت می‌کنند، پس از ۸ هفته به یک نشانه Rune در پروتکل Casey’s Rune تبدیل می‌شود.”

همانطور که لئونیداس قبلاً توضیح داده بود: “هیچ Runeی وجود ندارد تا زمانی که پروتکل واقعاً اجرا شود و اولین توکن Rune در زنجیره ظاهر شود.”

او در حال پاسخ به گروهی بود که پشت پروژه نامربوط Runecoin بود، جایی که در ژانویه ۲۱،۰۰۰ نوشته RSIC به انجمن Ordinals تحویل داده شد.

روشی که airdrop RSIC توسط @rune_coin انجام شد، واقعاً منظم است، و من امیدوارم که ایردراپ به انجمن Ordinals به یک روند تبدیل شود، اما این نوع بازاریابی باید فراخوانی شود. “بدیهی است که این اولین Rune در بیت کوین نیست… هیچ پروژه ای نباید این ادعا را داشته باشد تا زمانی که پروتکل Runes منتشر شود و در واقع اولین توکن Rune در بیت کوین وجود داشته باشد.
منبع: decrypt.co

 

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده