آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Ordinals بیت‌کوین در حال تغییر چشم‌انداز بازار NFT قرار دارند.

Ordinals بیت‌کوین در حال تغییر چشم‌انداز بازار NFT قرار دارند.

به گزارش زوم ارز، تقاضا برای NFT در هفته های اخیر در بحبوحه افزایش قیمت ارزهای دیجیتال و روز دوشنبه رو به افزایش بوده است. فروش ۱۶ میلیون دلاری CryptoPunkپنجمین گران قیمت فروش NFT تا به امروز—یک علامت تعجب در مورد آن روند قرار دهید.

اما برترین بازار کلی NFT در چند روز گذشته همان بازاری نیست که تا اواسط فوریه بر بازار حاکم بود. جزر و مد جنگ های بازار دوباره تغییر کرده است. و جدیدترین استارت‌آپی که تاج و تخت را به دست گرفته است، می‌تواند بیت‌کوین Ordinals را برای بسیاری از این تغییرات اعتبار کند.

بر اساس داده‌های بلاک چین که توسط Tiexo< مدیریت می‌شود، اکنون مجیک ادن برترین بازار از نظر حجم معاملات است. span>، با معاملات به ارزش تقریبی ۴۴.۷ میلیون دلار در ۲۴ ساعت گذشته – برای سهم تقریباً ۳۸٪ از کل معاملات NFT خوب است. Ethereum-only Blur با ۳۰.۴ میلیون دلار یا حدود ۲۶ درصد سهم در رتبه بعدی قرار دارد. در هفت روز گذشته، Magic Eden با ۳۵ درصد سهم همچنان در صدر قرار دارد.

در آن فهرست بازارها تا انتها به پایین اسکرول کنید و از Tensor که زمانی غالب OpenSea و پیشرو معمولی Solana بود، عبور کنید و به پلتفرم هایی با تأثیر کمتر در بازار بروید. چه چیزی کم است؟ هر بازار چند زنجیره ای دیگری که از بیت کوین همراه با سایر بلاک چین ها پشتیبانی می کند.

Magic Eden تنها نمونه ای از این دست است، و در حالی که بازار از Solana شروع شد و تلاش کرده است تا این وفاداری را بخشی کلیدی از هویت خود نگه دارد، این تجارت بیت کوین Ordinals است که جدیدترین استارتاپ NFT 1.6 میلیارد دلاری را به پیش برده است. افزایش یافت.

Ordinal ها معادل بیت کوین NFT ها هستند که در ابتدای سال ۲۰۲۳ ظهور کردند و به سرعت به یکی از محبوب ترین زنجیره ها برای دارایی های دیجیتال منحصر به فرد تبدیل شدند. Magic Eden به سرعت در حال جذب بود و پشتیبانی بیت کوین Ordinals را در مارس ۲۰۲۳ به عنوان بخشی از طرز فکر چند زنجیره ای خود راه اندازی کرد.

اکنون با نزدیک شدن خود بیت کوین به بالاترین قیمت تعیین شده در سال ۲۰۲۱، فروش Ordinals در حال انباشته شدن است و Magic Eden میزبان سهم شیر از آنها است – از جمله فروش ۱ میلیون دلاری یک کتیبه NodeMonkes اوایل دوشنبه.

در ۲۴ ساعت گذشته، حدود ۸۴ درصد از حجم معاملات Magic Eden از فروش Ordinals بود که بازار Solana آن حدود ۱۳ درصد را بر عهده داشت و بازار اتریوم که به تازگی راه اندازی شده است، ۳ درصد از این آمار را به خود اختصاص داده است.< /span>

کریس اخوان، جنرال موتورز بازار Magic Eden، به Decrypt گفت که تاثیر پذیرفتن Ordinals و گسترش رویکرد چند زنجیره ای آن “بسیار” بوده است، با یکشنبه که بهترین روز استارت آپ در تمام دوران برای تجارت بیت کوین و همچنین حجم معاملات بین زنجیره ای است. حدود ۴۰ میلیون دلار از آن از فروش بیت کوین Ordinals به دست آمد.

«مهمتر از آن، ما شاهد ظهور یک حوزه کاملاً جدید از سازندگان بوده‌ایم که نوآوری را به فضا آورده‌اند و NFT‌ها را با استفاده از مادر همه بلاک‌چین‌ها به مخاطبان کاملاً جدیدی معرفی کرده‌اند.» /span>

آیا Magic Eden می‌تواند این حرکت را حفظ کند؟ بازار کریپتو بی‌ثبات است و بازار NFT حتی بیشتر از آن. اما هیاهوی پیرامون بیت‌کوین و یک قیمت جدید قریب‌الوقوع بالا مدتی است که ایجاد شده است و فضای NFT نسبت به روزهای صعودی اوایل سال ۲۰۲۲ سرزنده‌تر به نظر می‌رسد.

سیستم جوایز Magic Eden’s Diamonds نیز می‌تواند نقش مهمی در حفظ معامله‌گران در بازار داشته باشد، همانطور که کاهش توکن NFT آینده از Non-Fungible می‌تواند نقش داشته باشد. DAO که از نزدیک با بازار کار می کند و به کاربران خود در airdrop پاداش می دهد.

منبع: رمزگشایی .co


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده