آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

NodeMonkes NFT با ۲۵ درصد افزایش قیمت از رقبا پیشی گرفت!

NodeMonkes NFT با ۲۵ درصد افزایش قیمت از رقبا پیشی گرفت!

به گزارش زوم ارز، در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت NodeMonkes NFT با بیش از ۲۵ درصد افزایش، بهبود قابل توجهی را نشان داده است. ارزش بازار این مجموعه به ۵۶۵ میلیون دلار رسیده و آن را در رتبه سوم NFTها قرار می‌دهد. NodeMonkes به ترتیب از Pudgy Penguins و Mutant Ape Yacht Club  پیشی گرفته و تنها پس از CryptoPunks و Bored Ape Yacht Club  قرار دارد.

این افزایش قابل توجه در قیمت NodeMonkes نشان دهنده پویایی بازار NFT است، و به ویژه نشان می‌دهد که مجموعه‌های مبتنی بر بیت کوین نیز در این بازار رشد و توجه قابل توجهی دارند. با ارتفاع قیمت و ارزش بازار، NodeMonkes به عنوان سومین مجموعه NFT با ارزش در بازار شناخته می‌شود.

این پیشرفت نشان می‌دهد که NodeMonkes از مجموعه‌هایی مانند Pudgy Penguins و MAYC پیشی گرفته است و در رتبه‌بندی NFT‌های با ارزش بالا قرار دارد. با این حال، هنوز CryptoPunks و Bored Ape Yacht Club (BAYC) از نظر ارزش بازاری رتبه‌بندی برتر را در این بازار حفظ می‌کنند.

صعود سریع NodeMonkes، نشان می‌دهد که بازار NFT در حال تحول و تنوع بیشتری است و کلکسیونرها و سرمایه‌گذاران به دنبال فرصت‌های جدید خارج از اکوسیستم اتریوم هستند. موفقیت NodeMonkes همچنین نشان می‌دهد که NFT‌های مبتنی بر بیت‌کوین قادر به دستیابی به ارزش بازار قابل توجهی هستند و تسلط NFT‌های اتریوم را به چالش می‌کشند.

NodeMonkes به عنوان نمونه‌ای از پویایی و رشد بازار NFT شناخته شده است. با جذب توجه جامعه و افزایش قیمت و ارزش بازار، NodeMonkes نقش مهمی در شکل دادن به آینده هنر دیجیتال و کلکسیون‌ها بازی می‌کند. با توجه به روند رشد بازار NFT، جالب است ببینیم NodeMonkes و سایر مجموعه‌های مشابه چگونه تحول می‌یابند و چه روندهای جدیدی در این بازار پویا ظاهر می‌شود.


منبع: cryptonewsland.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده