آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ماینرهای بیت کوین تهاجمی‌ترین فروش را در هفت سال گذشته آغاز کردند

ماینرهای بیت کوین تهاجمی‌ترین فروش را در هفت سال گذشته آغاز کردند

ماینرهای بیت کوین تهاجمی‌ترین فروش را در هفت سال گذشته آغاز کردند

به گزارش زوم ارز، تحلیلگر چارلز ادواردز، بنیانگذار صندوق سرمایه‌گذاری Capriole و نویسنده بسیاری از مدل‌های اقتصاد رمزنگاری روشنگر، فاش می‌کند که استخراج کنندگان بیت کوین از سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۵ تا این حد تهاجمی فروش نداشته‌اند.

آقای ادواردز در نمودارهای قیمت بیت کوین، هزینه‌های استخراج و مقدار بیت کوین که استخراج کنندگان برای فروش ارائه می دهند را به اشتراک گذاشت. به نظر می‌رسد که کل بخش روزهای سختی را پشت سر می‌گذارد.

در سه هفته گذشته، از اولین شایعات ورشکستگی FTX، ماینرهای بیت کوین فشار فروش خود را تا ۴۰۰ درصد افزایش دادند. این معیار به سطوحی رسیده است که از انتهای چرخه ۲۰۱۵ مشاهده نشده است. آقای ادواردز مطمئن است که اگر قیمت بیت کوین در هفته های آینده بازیابی نشود، بسیاری از ماینرها به دلیل ضررهای سنگین مجبور به توقف فعالیت خواهند شد.

همچنین این دوره دردناک نشان می‌دهد که استخراج بیت کوین دیگر نمی‌تواند درآمد غیرفعال در نظر گرفته شود. استخراج کنندگان باید در استراتژی های خود تجدید نظر کنند.

در اوایل این ماه، چارلز ادواردز فاش کرد که بیت کوین بر اساس مدل ارزش انرژی به طرز وحشتناکی بیش از حد فروش به نظر می‌رسد. در همین حال، هم سختی و هم نرخ هش، دو معیار مهم فعالیت استخراج بیت کوین در اواسط نوامبر رکوردهای تاریخی جدیدی را رقم زدند.

منبع: U.today 


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده