آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا بیت کوین با افزایش خوش بینانه خود می‌تواند از ۴۶۰۰۰ دلار عبور کند؟

آیا بیت کوین با افزایش خوش بینانه خود می‌تواند از ۴۶۰۰۰ دلار عبور کند؟

به گزارش زوم ارز، قیمت بیت کوین پس از عبور از خطوط میانگین متحرک، افزایش یافته است. از تاریخ ۲۹ ژانویه تاکنون، قیمت بیت کوین در بازه ۴۲۲۰۰ تا ۴۴۰۰۰ دلار نوسان کرده است. به علاوه، حرکت صعودی موفق به تجاوز سطح اولیه ۴۴۰۰۰ دلاری شده است. در تاریخ ۶ فوریه، قیمت به بالای خط متحرک ساده ۵۰ روزه و همچنین مقاومت در سطح ۴۴۰۰۰ دلار رسیده است. در صورتی که خرگوشان بتوانند مانع بعدی را در سطح ۴۵۹۲۰ دلار برطرف کنند، قیمت به سمت سقف ۴۷۰۰۰ دلار افزایش خواهد یافت.

در حال حاضر، روند صعودی با مقاومت بعدی در سطح ۴۶۰۰۰ دلار روبرو است. اگر بیت کوین نتواند از این سطح عبور کند، ممکن است به صورت جانبی حرکت کند و تجارت کند.

در صورتی که بازار به سمت نزولی حرکت کند، معاملات در بازه بین سطح بالاترین قبلی و خطوط میانگین متحرک انجام خواهد شد. در این حالت، قیمت بیت کوین به سطح ۴۵۳۲۴ دلار می‌رسد.

بیشتر بخوانید: علت افزایش قیمت بیت کوین

مقدار شاخص بیت کوین

رشد فعلی در بازار، باعث بالا رفتن نوارهای قیمت از خطوط میانگین متحرک شده است. این امر باعث بازگشت بیت کوین به سطح بالاترین قبلی خود شده است. در حال حاضر، پس از افزایش قیمت فعلی، خطوط میانگین متحرک به صورت افقی تغییر نکرده‌اند. بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال، در حال نزدیک شدن به منطقه بیش از حد خرید در بازار است.

نشانگرهای فنی:

سطوح مقاومت کلیدی – ۴۵۰۰۰ دلار و ۴۰۰۰۰ دلار

سطوح پشتیبانی کلیدی – ۳۵۰۰۰ دلار و ۳۰۰۰۰ دلار

پیش‌بینی بلندمدت قیمت بیت‌کوین: صعودی
پیش‌بینی بلندمدت قیمت بیت‌کوین: صعودی

پیش‌بینی Coinidol.com درباره بیت کوین بیان می‌کند که اگر خریداران قیمت را بالاتر از مقاومت بالای ۴۴۰۰۰ دلار نگه دارند و حرکت صعودی ادامه یابد، بیت کوین قادر خواهد بود روند مثبت خود را از سر بگیرد. به علاوه، این ارز دیجیتال ممکن است بالاترین قیمت قبلی خود یعنی ۴۷۰۰۰ دلار را آزمایش کند.


منبع: coinidol.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده