آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

توییت مرموز بری سیلبرت منجر به افزایش قیمت بیت کوین شد

توییت مرموز بری سیلبرت منجر به افزایش قیمت بیت کوین شد

توییت مرموز بری سیلبرت منجر به افزایش قیمت بیت کوین شد

به گزارش زوم ارز، پادشاه ارز های دیجیتال پس از چندین  روز ناکامی توانست برای اولین بار از ماه اکتبر از سطح قیمت ۶۵ هزار دلار عبور کند.

پیش از این نیز پادشاه ارز های دیجیتال بزرگترین کندل هفتگی تاریخ خود را بسته بود.

در همین حال اتریوم نیز ساعاتی پیش از اوج قیمت خود عبور کرد و اوج قیمت جدید خود را در سطح ۴۷۵۸ دلار در همین لحظه و در زمان نگارش این خبر ثبت کرد و فاصله چندانی با نقطه عطف تاریخی خود یعنی سطح قیمت ۵ هزار دلار ندارد.

پس از آن که بری سیلبرت مدیرعامل گروه Digital Currency توییتی نوشت مبنی بر اینکه هفته بزرگی برای ارز های دیجیتال در پیش است قیمت دو رمز ارز برتر بازار دچار افزایش قیمت شدید شد.

این توییت وی که تاثیری روانی بر روی بازار نوپای ارز های دیجیتال داشته توانست بیش از ۱۲ هزار لایک را بدست آورد.

بری سیلبرت یکی از پرنفوذ ترین افراد دنیای ارز های دیجیتال است و نباید تأثیر وی بر این بازار را دست کم بگیریم و او در ماه جولای نیز به دنبال کنندگان خود نسبت به کاهش قیمت شدید بیت کوین هشدار داده بود.

در ماه می نیز توییت وی در مورد باز کردن پوزیشن شورت بر روی دوج کوین دقیقا زمانی رخ داد که این رمز ارز در حال افزایش قیمت شدید بود و در همان موقع ایلان ماسک مدیرعامل تسلا در برنامه Saturday Night Live شرکت کرد و با سخنان خود کاهش قیمت دوج کوین را رقم زد.

در اوایل این ماه گروه Digital Currency که صاحب شرکت بزرگ گری اسکیل نیز می‌باشد، ارزش کل بازار ۱۰ میلیارد دلاری رسید.

نظر شما همراهان زوم ارز درباره تحولات اخیر بازار چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

دبیر خبری
دبیر خبری
بنده تجربه ۲ سال فعالیت در بازار رو به رشد ارز های دیجیتال را داشته و در دانشگاه فرهنگیان رشته آموزش زبان انگلیسی تحصیل میکنم و به ورزش فوتبال علاقه‌مند هستم و تمایل به یادگیری بیشتر نسبت به ارز های دیجیتال دارم آرزومند پیشرفت روز افزون این صنعت در میهن عزیزمان هستم و باور دارم صنعت ارز های دیجیتال روز به روز مورد استفاده بیشتر واقع خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده