آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بایننس در آستانه افزایش قیمت، شاهد خروجی عظیمی به مقدار ۱.۱۹ تریلیون توکن PEPE است!

بایننس در آستانه افزایش قیمت، شاهد خروجی عظیمی به مقدار ۱.۱۹ تریلیون توکن PEPE است!

بایننس در آستانه افزایش قیمت، شاهد خروجی عظیمی به مقدار ۱.۱۹ تریلیون توکن PEPE است!

به گزارش زوم ارز، صرافی متمرکز بایننس اخیراً پیشرفت قابل توجهی را در زمینه خروجی رمزنگاری داشته است. به تازگی، گزارش شده است که میم سکه معروف به نام PEPE، با خروجی بسیار بزرگی مواجه شده است که حجم آن تقریباً ۱.۱۹ تریلیون توکن بوده است، که معادل تقریبی ۱.۸۸ میلیون دلار است. آخرین گزارش‌ها نشان می‌دهد که یک معامله‌گر به عنوان صاحب خروجی مذکور شناسایی شده است.

۱ تریلیون توکن PEPE پس از سود ۸.۱۳ دلاری معامله گر بایننس را ترک می کند

بعضی از ناظران بازار تلاش کرده‌اند تا رویداد مربوطه را برجسته کنند. در این راستا، Lookonchain، یک ارائه‌دهنده آمارهای زنجیره‌ای محبوب، در کانال رسمی خود در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی X، به این رویداد اشاره کرده است. در یک پست اخیر، اعلام کرده است که این رویداد چند هفته قبل آغاز شده است. به طور کلی، معامله‌گر با توکن‌های PEPE به طور موثری سود قابل توجهی کسب کرده است.

Lookonchain در پست خود در پلتفرم X ادعا کرده است که معامله‌گر تا ۸.۱۳ میلیون دلار درآمد با توکن‌های PEPE داشته است. این رقم نشان می‌دهد که معامله‌گر تقریباً ۴۳۱ درصد سود کسب کرده است. در طول این فرایند، پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاکچین اعلام کرده است که معامله‌گر حداقل تقریباً ۱۹۶.۱۸ میلیارد توکن PEPE را سپرده گذاری کرده است.

ارزش سکه‌هایی که بایننس دریافت کرده است، نزدیک به ۱.۷ میلیون دلار است. پس از کسب درآمد قابل توجه، معامله‌گر حرکت دیگری انجام داد. طبق گزارش Lookonchain، معامله‌گر بیش از یک تریلیون توکن را از صرافی ارزهای دیجیتال برداشت کرد. این پیشرفت به طور بالقوه برای اعضای جامعه PEPE تحریک‌کننده است. Etherscan جزئیات برداشت PEPE را در وبسایت رسمی خود ارائه کرده است.

یک سرمایه گذار PEPE شاهد جهش قیمت از ۱۲,۱۰۸ دلار به ۱۰۴,۹۹۷ دلار در PEPE Holdings است

یک نکته قابل توجه دیگر این است که این حادثه قبل از افزایش ارزش توکن PEPE رخ داده است. یکی از کاربران با نام “Crypto Rover” در پلتفرم X، تفاوت در ارزش توکن را در عرض یک ماه برجسته کرده است. او ادعا کرده است که تنها ۴ هفته پیش، توکن‌های PEPE او ارزشی نزدیک به ۱۲,۱۰۸ دلار داشتند. با این حال، ارزش فعلی آن به ۱۰۴,۹۹۷ دلار رسیده است. این بدین معناست که او در عرض یک ماه ۸ برابر سود کسب کرده است. سکه‌های دیگری مانند Shib، Doge و Bonk نیز در همان دوره بازدهی خوبی داشته‌اند. علاوه بر این، معامله‌گر اعلام کرده است که مجموعه PEPE خود را برای کسب سودهای بیشتر در آینده نگه می‌دارد.


منبع: blockchainreporter.net

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده