آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بایننس لانچپول پشتیبانی آتی از صرافی غیرمتمرکز مشتقات جدید آلت کوین را اعلام کرد

Binance اعلام کرد که پشتیبانی از معاملات مشتقات غیرمتمرکز بر روی آلت کوین جدید را از طریق پلتفرم Launchpool خود آغاز می‌کند!

به گزارش زوم ارز، Binance در حال برنامه‌ریزی برای ارائه پشتیبانی از معاملات مشتقات غیرمتمرکز بر روی آلتکوین از طریق پلتفرم Launchpool است

پلتفرم تبادل ارز دیجیتال بایننس اعلام کرده است که در حال برنامه‌ریزی برای ارائه پشتیبانی از معاملات مشتقات غیرمتمرکز بر روی آلتکوین از طریق پلتفرم Launchpool خود می‌باشد. Aevo (AEVO)، یک صرافی دیجیتال مبتنی بر اتریوم (ETH) با پشتیبانی از گزینه‌ها، قراردادهای آتی دائمی و محصولات دیگر، به عنوان چهل و هشتمین پروژه Launchpool اعلام شده است. Launchpool به کاربران این امکان را می‌دهد که سکه‌ها را برای پرورش دارایی‌های جدید به اشتراک بگذارند. کاربران Binance تا پنج روز دیگر فرصت دارند تا BNB و FDUSD را در استخرهای جداگانه برای پرورش توکن AEVO به اشتراک بگذارند. سپس AEVO برای معامله در ۱۳ مارس فهرست می‌شود. Binance تگ‌های seed را برای توکن‌های با نقدینگی پایین‌تر که پتانسیل بیشتری برای نوسان دارند، اعمال می‌کند و کاربرانی که دارای دارایی‌های دارای برچسب هستند، باید هر ۹۰ روز یک بار آزمون‌هایی را بگذرانند تا اطمینان حاصل کنند که از خطرات ذاتی مرتبط با معامله آن‌ها آگاه هستند.

بایننس در حال برنامه‌ریزی برای ارائه پشتیبانی از معاملات مشتقات غیرمتمرکز بر روی آلتکوین از طریق پلتفرم Launchpool است

منبع: dailyhodl.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده