آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

روند صعودی بالای ۵۴۰ دلار قیمت بایننس کوین

روند صعودی بالای ۵۴۰ دلار قیمت بایننس کوین

به گزارش زوم ارز، قیمت سکه بایننس  در حال تجربه روند صعودی بسیار خوبی است و به بالای ۶۳۳ دلار رسیده است. پیش بینی بلند مدت قیمت BNB نیز صعودی است. مطابق گزارش Coinidol.com، قیمت سکه بایننس به مقاومت سربار ۷۰۰ دلار نزدیک شده است. آلت کوین در حال حاضر با قیمت ۵۶۷ دلار معامله می‌شود و ممکن است تا ۵۲۵ دلار کاهش یابد. اگر قیمت ارز دیجیتال بالاتر از خطوط حمایت موجود یا میانگین متحرک باقی بماند، افزایش می‌تواند از سر گرفته شود.

اما، در نمودار ۴ ساعته، BNB بین خطوط میانگین متحرک در حال کاهش است و منتظر می‌ماند که در روزهای آینده بین این خطوط حرکت کند. در حالی که در نمودار روزانه، میله‌های قیمت بالاتر از خطوط میانگین متحرک قرار دارند که نشان‌دهنده حرکت رو به بالا بیشتر ارز دیجیتال است. از نظر نشانگرهای فنی، سطوح مقاومت کلیدی برای BNB به ترتیب ۳۰۰، ۳۵۰ و ۴۰۰ دلار و سطوح پشتیبانی کلیدی به ترتیب ۲۰۰، ۱۵۰ و ۱۰۰ دلار هستند.

با توجه به روند صعودی BNB و حفظ حمایت فعلی، انتظار می‌رود که خریداران بتوانند آلتکوین را به مقاومت ۷۰۰ دلار برسانند. در حالی که هفته گذشته، Coinidol.com گزارش داد که قیمت BNB قبل از سقوط دوباره به بالاترین سطح ۴۹۳ دلار رسیده بود.

گزارشCoinidol.com
گزارشCoinidol.com
تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده