آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا افزایش ۲۵ درصدی آوالانچ در یک هفته حفظ خواهد شد و به رالی ادامه می دهد؟

آیا افزایش 25 درصدی آوالانچ در یک هفته حفظ خواهد شد و به رالی ادامه می دهد؟

آیا افزایش ۲۵ درصدی آوالانچ در یک هفته حفظ خواهد شد و به رالی ادامه می دهد؟

به گزارش زوم ارز، Avalanche (AVAX)، یک پلتفرم ارز دیجیتال که با شبکه قراردادهای هوشمند اتریوم رقابت می‌کند، در روز سه‌شنبه به افزایش سود خود پرداخت. AVAX در هفته گذشته تقریباً ۲۵ درصد افزایش یافته است و شاخص‌های فنی نشان می‌دهند که این توکن ممکن است ادامه صعودی خود را پیدا کند.

این پروژه اعلام کرد که با هدف ارائه یک زنجیره لایه ۱ جدید، برای توسعه دهندگان بازی راه اندازی خواهد شد.

رقیب اتریوم با قیمت ۴۰.۴۹ دلار در بازار مبادله می‌شود. بهمن به بیش از ۳۸ درصد افزایش یافته و از پایین‌ترین سطح ۲۹.۲۴ دلار در تاریخ ۱۳ آوریل به قیمت ۴۰.۴۹ دلار رسیده است. از ۱۵ می، قیمت آواکس به حداکثر و حداقل خود رسیده است.

بسته شدن کندل روزانه با ارزش بیشتر از بالاترین قیمت ۴۶.۸۹ دلاری در تاریخ ۱۲ آوریل ممکن است تغییرات بزرگی در بازار دارایی نشان دهد. AVAX به هدف ۴۷.۳۲ دلار می‌تواند برسد که این نشان‌دهنده اصلاح فیبوناچی ۵۰ درصدی از ۱۸ مارس است، از بالای ۶۵.۳۹ دلار به پایین ۲۹.۲۴ دلار در تاریخ ۱۳ آوریل.

قبل از ۱۱ آوریل، مبلغ ۴۷ دلار برای پشتیبانی از Avalanche به عنوان یک سطح ثابت تعیین شده بود. برداشتن از این سطح می‌تواند زیان‌هایی که دارندگان AVAX در ماه مه ۲۰۲۴ متحمل شده‌اند، را ترتیب دهد.

شاخص قوت نسبی (RSI)، یک اندیکاتور مومنتوم است که به مقدار ۶۱ ارتقا یافته و به نزدیکی منطقه فروش بیش از حد در مقدار ۷۰ می‌رسد. افزایش در RSI هماهنگ با افزایش قیمت در ماه بهمن است، بدون هیچ گونه واگرایی در طول یک روز. این نمودار قیمت AVAX/USDT را نشان می‌دهد.

نمایشگر واگرایی میانگین متحرک (MACD) نشان می‌دهد که حرکت مثبت میانگینی در زیر‌ساخت روند صعودی AVAX بین ۱۵ و ۲۱ می تقویت شده است. این وضعیت در نمودار زیر مشاهده می‌شود.

 نمایشگر 24 ساعته AVAX/USDT
 نمایشگر ۲۴ ساعته AVAX/USDT

AVAX ممکن است موفقیت‌های اخیر خود را حفظ کند، مگر اینکه قیمت توکن زیر مبلغ ۳۴.۷۹ دلار در تاریخ ۱۵ مهر به آن هوشیاری کند. در این نقطه، بهمن ممکن است مسئولیت نقدینگی را به عهده بگیرد و AVAX پس از تصحیح، بتواند بهبودی کسب کند، در صورتی که این امر در طول هفته جاری اتفاق بیفتد.

هدف‌های نزولی برای AVAX، کمترین قیمت آن به مبلغ ۳۱.۳۵ دلار در تاریخ ۱۵ می و پایین‌ترین سطح آن به مبلغ ۲۹.۲۴ دلار در تاریخ ۱۳ آوریل است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

اخیراً Avalanche اعلام کرد که یک زنجیره Layer 1 جدید راه اندازی کرده است که به عنوان یک بستر امن برای جذب توسعه دهندگان بازی عمل می کند. پروژه GameChain توسط AVAX حمایت می‌شود و احتمالاً در آینده شاهد توسعه بازی‌های جدید بر روی این پلتفرم خواهیم بود.

AVAX نزدیک به ۲۵ درصد سود در یک هفته اخیر کسب کرده است. آیا این ارز می‌تواند ادامه دهد و رالی خود را حفظ کند؟ این اطلاعات برای اولین بار در Invezz منتشر شده است.

منبع: invezz.com


تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده