آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارتقای بلاکچین Avalanche به Cortina 11 جهت افزایش عملکرد

ارتقای بلاکچین Avalanche به Cortina 11 جهت افزایش عملکرد

 به گزارش زوم ارز، این نسخه، که با نسخه ۱.۱۰.۰ سازگار است، اکنون به عنوان یک ارتقاء اختیاری با توصیه های قوی از سوی تیم توسعه برای پذیرش ویژگی های آن در دسترس است. این به روز رسانی چندین پیشرفت را برای اکوسیستم بلاک چین بهمن به ارمغان می آورد.

مهم‌های کلیدی ارتقاء Cortina 11 شامل معرفی ArchiveDB، منطق RewardValidatorTx بازسازی‌شده و بسته ردیابی فایل همه‌کاره است. هدف این بهبودها افزایش عملکرد پلتفرم و ساده کردن عملیات برای توسعه دهندگان است.

Avalanche، بلاک چین اثبات سهام ایجاد شده توسط Ava Labs، ارتقاء Cortina را در شبکه اصلی خود در ماه آوریل آغاز کرد. این ارتقا با بهینه‌سازی زیرساخت‌های شبکه برای برآوردن نیازهای توسعه‌دهندگان، لحظه‌ای مهم را برای شبکه رقم زد.

قابل توجه، به‌روزرسانی نسخه ۱.۱۰.۰ شامل انتقال عمده X-Chain برای اجرا بر روی اجماع ++Snowman بود. این ادغام منجر به عملکرد کل شبکه تحت یک موتور اجماع واحد شد و راه را برای ادغام پیام‌رسانی Avalanche Warp (AWM) و تسهیل تراکنش‌های پیچیده X-Chain هموار کرد.

علاوه بر این به‌روزرسانی‌ها، Avalanche در حال حاضر در حال آزمایش چارچوبی است که برای ساخت ماشین‌های مجازی با کارایی بالا (VM) از ابتدا در شبکه طراحی شده است. این چارچوب که به عنوان HyperSDK شناخته می شود، به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که بدون نیاز به توسعه کد گسترده، به طور یکپارچه با یک محیط اجرای رعد و برق سریع ارتباط برقرار کنند.

این پیشرفت توسعه VM سفارشی را ساده و تسریع می‌کند و در نهایت توسعه‌دهندگان را برای راه‌اندازی بلاک چین‌های بهینه‌شده در پلتفرم Avalanche در دسترس‌تر می‌سازد.


منبع: news.coincu.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده