اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

راه‌اندازی برنامه‌ی شتاب دهنده‌ی مولتی‌ورس توسط آوالانچ

راه‌اندازی برنامه‌ی شتاب دهنده‌ی مولتی‌ورس توسط آوالانچ

به گزارش زوم ارز، شبکه‌ی بلاکچین آوالانچ، راه اندازی مولتی‌ورس، یک برنامه‌ی شتاب دهنده که پذیرش شبکه‌های فرعی که اکوسیستم‌های بلاکچین مختص اپلیکیشن هستند، را اعلام کرد.

بنا به گرداننده‌ی موسسه‌ی آوالانچ، امین گون سیرر، شبکه‌های فرعی، اتفاق بزرگ بعدی بلاکچین خواهند بود. گون سیرر گفت که شبکه‌های فرعی قابلیت‌هایی را ممکن می‌سازند که تنها با کنترل در سطح شبکه و آزمایشات باز، ممکن هستند. همچنین وی اشاره کرد که در حالی که طی 5 سال گذشته، قراردادهای هوشمند ابتکاراتی را به بلاکچین آورده‌اند، این فرد باور دارد که شبکه‌های فرعی، گام در مسیر قراردادهای هوشمند خواهند نهاد.

این نرم افزار یک شبکه‌ی فرعی مختص DeFi Kingdoms، با شتاب دهنده هایی به ارزش 15 میلیون دلار فراهم می‌آورد. با توجه به فریسکی فاکس، یکی از مدیران این کمپانی، فناوری شبکه‌ی فرعی آوالانچ برای پروژه‌ی آن‌ها، به شکلی فوق العاده، مناسب است.

همچنین، توسعه دهنده‌ی مرکزی آوالانچ، آوا لبز، با بقیه‌ی همکاران برای ساخت یک پلتفرم بلاکچین یکپارچه با قابلیت‌های بومی KYC، که به طور اختصاصی برای DeFi سازمانی ساخته شده است، کار خواهد کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

وس کووان، یکی از مدیران DeFi در Valkyrie Investments، گفت که شبکه‌ی فرعی آوالانچ با زیرساخت KYC، گامی چشم‌گیر در مسیر پذیرش سازمانی خواهد بود، و ما با افتخار از این اقدام حمایت می‌کنیم.

در همین حال، پلتفرم صرافی ارز دیجیتال FTX نیز صندوقی را، با هدف حمایت از پروژه‌هایی که “به شدت مقیاس پذیر” هستند و فراهم آوردن راه‌حل‌هایی بلند مدت برای بشریت، ایجاد کرده‌ است. این صندوق تا 2 میلیارد دلار سرمایه برای پروژه‌های فعال در حوزه‌های هوش مصنوعی، کاهش خطرات بایوریسکی و نوع‌ دوستی موثر، فراهم خواهد آورد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


سرتیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا